Najhorsi vztah

láskaaa

sweetyi
Asi len niektoré veci príjima veľmi citlivo, asi on o Tebe doma rozprával rodičom a sa tešil, ze ma s tebou vztah a ked sa dozvedel ze ty si o tom nepovedalo otcovi, tak si asi mysli, ze nie je pre teba tak dolezity ako ty prenho. Asi je len citlivejsi ako ty, a preto tak reaguje. Asi si zaklada na inych veciach. Tu je potrebny rozhovor. moj nazor

sweetyi

A co tak nazor: sme spolu asi tak tri mesiace, je mily, pozorny, a po sexual.stranke je to fain, ale chalan je velmi velmi urazlivy.. dokaze sa tak urazit, ze nezdviha tel. alebo si ho vypne a ked sa urazi stale spomina rozchod., a ze skusi sv.komunikaciu prisposobit mojej, ze ked sa nechcem o urcitych veciach bavit, ze preco som rodicom, hl.otcovi nepovedala, ze spolu chodime.,urazeny az dovidenia.. neviem, ako sa k tomuto staviat, mam ho rada a som mu aj povedala, ze ja sa rozist nechcem, ale teraz uvazujem, ze ci sa vlastne oplati byt s niekym, kto robi koli takymto veciam strasne halo, a nie je to po prvykrat!

mirela

...ak s ním budeš zdieľať spoločnú domácnosť...so všetkým,čo k tomu patrí...nikdy nie je na škodu si to vyskúšať...na sem-tam stretnutiach sa javí každý dokonalý/á

láskaaa

tak mne moj vypisoval basnicky,vzdy opakoval ako ma miluje, ze che so mnou prezit cely zivot, a po dvoch rokoch sa z neho vykľul gay. Ako nikomu to neprajem zažiť,-(

si.li.

chlapska dilema "mniska-prostitutka"je stara ako ludstvo
ano aj ja mam zlu skusenost ...otocil sa za kazdou provokativnou selmickou... dlho som to trpela... no dost ..aj tak skoncil....
peniaze ,auta tvrdil zit s dobrou babou ,to zvladne kazdy, ale zvladnut MRCHU, to je parada
Adam
mas pravdu ani zeny ....

mirka 23

No budem prva a pridam par skusenosti z mojho fakt choreho vzťahu.
Nemohla som sa u priatela osprchovať, lebo by som mu minula vodu, ked som išla k nemu, tak som si kupila niečo na jedenie, aby som mu nepojedla potraviny... a veeela inych veci, a to bol pritom pan podnikatel a ja študentka.