Nedokážem sa ovládať

Príspevok v téme: Nedokážem sa ovládať
nestastna487

Ahojte..tak ja mám takýto problém...Váha mi ukázala číslo 97 ...Skoro som odpadla...Uz neviem co mam zo sebou robit,som mlada,chcem schudnut,ale proste to nedokazem,snazim sa chudnut uz 5 rokov,stale jo jo efekt, obcas som sa snazila aj hybat,ale po maximalne tyzdni som to vzdala...Mam z toho depku,pretoze nechcem byt tucna,len sa nedokazem ovladat,mam strasne slabu volu,jedlo ma uplne opantalo,som na nom zavisla,a neviem sa z toho dostat...ma alebo mal tu niekto podobny problem, a podarilo sa mu z toho dostat??ak ano tak ako??ja uz si zo sebou neviem rady, viem ze je to v hlave,no chodila som ku psychologicke,no ta mi nepomohla....

purblanka

nekritizujte ju áno?vy nemáte problém,ale ona a treba jej pomôcť.Je to tažké,poznám to.Ked som sa vydala pribrala som pri manželíkovi,a teraz neviem ako schudnut.Snažím sa tiež,ale potrebujem oporu.

cokoladka898

ked si nabrala odvahu napisat sem asi chces so sebou nieco robit tak sa snaz. lutovanie ti nepomoze. a radim ti zacni so sebou cim skor nieco robit lebo ked sa na teba zacnu lepit zdravotne problemy bude to este tazsie...skus si odkladat peniaze co davas trebars na sladkosti a investuj ich radsej na autobus za dobrymi odbornikmi...

cokoladka898

ahoj, neviem co cakas od psychologicky ale to ze ti nepomohla neni podla mna jej chyba ale tvoja. ona ta moze len usmernit no len ty vkladas do ust jedlo. nie ona. nehovorim ze je to dobra alebo zla psychologicka lebo ju nepoznam, ale ked si s nou neni spokojna tak ju mozes vymenit. nikde neni napisane ze k nej musis chodit. a ako vyzerala terapia a ako casto si na nu chodila?

katalinka

No dobre a čo chceš akože robiť, ľutovať sa a pchať sa 300g milkou? A na to prežieranie peniaze máš? Daj si tú námahu a aspoň týždeň si poctivo píš čo zješ a čo vypiješ a potom si sadni, prečítaj si to a zváž, či si "neprežrala" cestu za niekým, kto by ti vedel pomôcť.To ako neschudnúť si už zistila, teraz sa pokús zistiť ako schudnúť.

bingham

nestastna487: normalne ti zavidim tvoju chut do jedla...ja uz to do seba tlacim...a este mam co robit...aby som bol na 97kg...teeda ked to zvlaadne zena...noo mam este vacsiu motivaciu ;)))

purblanka

ja s tym nemám problém,jem všetko na čo mám chuť.Prednedavnom som schudla skoro 3 kilá,a teraz to kazím maškrtami:(

nestastna487

purblanka
no to kým nezdrvíš tú veľkú milku 300 gramovú behom večera tak ako ja,tak na tom nie si tak zle.

nestastna487

katalinka
chodím ku endokrinologičke, pretože mám zníženú funkciu štítnej žlazy ...tá mi pravidelne každé tri mesiace hučí do hlavy stále tie isté veci , čo však nepomáha... áno viem,lenže sú len vo väčších mestách,a všetky velkéé mestá sú od môjho veľmi ďaleko,čo znamená že by mi cestu a výdavky spojené s tým rodičia nehradili...