zapacha mi zalud

Dee

size, zacni si zapisovat, po akom jedle sa ti tie flaky objavia. Moze to byt alergia. Potom bez k alergologovi a on ti da nejaky sprej, alebo nieco ine na to. Vyhybaj sa tym jedlam, ktore flaky vyvolavaju (mozno nejake korenie, oriesky, ovocie). Ale urcite chod k lekarovi, lebo sa ti to moze dostat az k hlasivkam a to nie je dobre!!!

size

Ahoj,
uz dlhsiu dobu mam problem s jazykom, robia sa mi na nom cervene flaky, ktore niekedy palia. Ak niekto vie pricinu flakov a ako sa ich zbavit prosim o radu. Dakujem

ehm

ahoj,
tvoj problem nie je presne definovany. Zapach je staly, ci permanentny. Zalezi aj od stravy, lebo nas organizmus , ako prijima, tak aj vylucuje. Napr cesnak, korenie atd. menia pach spermii.
U teba by som odporucala odbornu konzultaciu, lebo to moze skutocne suvisiet aj s nejakou infekciou,candidou=plesnou, ci inou klinickou zalezitostou ako spomenul patres.
Pokial to budes odkladat, moze ti to sposobit problemy aj v buducom sex.zivote.

patres

Ahoj flamingo, co sa tyka zapachu, ten je podla mna do istej normalny, v beznych pripadoch ho zapricinuje vsetko, co "tadial" prechadza plus pot, ktoreho produkcia moze byt v tvojom veku nadmerna..hygiena podla mna vzdy pomoze, treba zvazit, ci nie je na vine napr infekcia alebo daco take..problem s predkozkou je bezny, moj kamarat to riesil obriezkou, ale myslim ze to nie je nutne:)..dufam, ze ti odpise aj daky odbornik, ja poskytujem iba osobne skusenosti..