Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest v kolene

Príspevok v téme: Bolest v kolene
marian218

Zdravim, chcel by som sa opytat ci mi niekto nevie poradit. Uz dlhu dobu ma
boli koleno z vonkajsej strany. Bolest
vznika hlavne pri zatazi (beh, tura)alebo
takto v zimnom obdobi to boli aj pri normalnej chodzi. Bol som u ortopeta, magneticka rezonancia, rentgen a nic... setko v poriadku ale mna to stale boli.
Dakujem za kazdu radu.

kaja77

Dobry den ! chcem sa opytat ci mi neviete niekto poradit mam 14 rokov rada sportujem hram hokej,hokejbal,atletika a rekeracne futbal,vibjana atd.Asi raz alebo dvakrat do mesiaca ma picha v kolene napr: ked idem po schodoch alebo bezim a niekedy aj ked chodim. Za kazdu radu dakujem !

MatejZV

Ja som tyzden po operacii LCA..predny krizovy vaz..plasika..celkom vazna operacia...ja som maval tiez najprv bolesti a bol to meniskus potom som mal uraz a musel som ist na tuto plastiku

domča 77

dobry den, mam 16 rokov a uz dlhsi čas mám problém s pravým kolenom.. neustále ma bolí zvnútra, a hocikedy sa na to aj v noci zobudím... po chvíli to však prejde. mám problém ohnúť ho, pretože mi vždy ako keby preskočí a dosť to bolí... nemala som žiadny vážny úraz tak ani nepoznám dovod prečo ma tak bolí.. nevedeli by ste mi inekto poradiť ćo s tým? ďakujem :)

adam8642

prosim mohol by mi niekto poradit ?? mam 11 rokov a stale už dlhšiu dobu ma boli koleno hlavne pri behu, treningoch a tak dakujem

jankaaaaaaaaa

asi kvoli tomu, ze si nohu vela nezatazoval predpokladam, a tak mas nerozhybane koleno
a zelezo urcite v nohe nemas :))

amazingThail

Zdravim Vas vsetkych.

Momentalne som po operacii stehennej kosti (Otvorena zlomenina) cize som sa musel podrobit operacii. Na kost mi prilozily \"kus\" zeleza a 12 srobov...uz je masiac po operacii a noha sa mi lepsi, ale pred nedavnom som zacal mat bolesti v kolene a kazdy maly pohyb v ohybe ma ide zabit od bolesti, vobec si to neviem vysvetlit vsetko bolo doteraz fajn....

Prosim o radu.

marian218

doktor ma poslal domov s takou ortezou
( nieco ako zenske silonky len hrubsie )a doplnkami vyzivi myslym ze to bolo condro forte comfort

ojka

a mne ani tie injekcie nezabrali, síce ja som mala tie hyalurónové (:
marian a lekari to nechali tak, ked ti vyšli všetky výsledky akože čiste?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest v kolene - Fórum - ZDRAVIE.sk