Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spoliehať sa na taký vzťah?

Príspevok v téme: Spoliehať sa na taký vzťah?
dasono

Ja mám 18,priateľka je o pár mesiacov mladšia. Na svoj vek rozmýšlam trochu inak ako väčšina ľúdí v tomto veku,tak prosím na vek moc neprihliadajte. Mal som jeden dlhodobý vážnejší vzťah. No skončil. Terajšia priteľka predo mnou mala len jedného chalana a aj to len pár týždňov. Ja tento vzťah beriem veľmi vážne,veľmi ju mám rád a rozmýšlam aj nad spoločnou budúcnosťou s ňou. Len neviem či to bude fungovať aj v budúcnosti keď som jej,dá sa povedať,prvý. Čo myslíte vy,podľa skúseností a všímania si okolia? Zatial je medzi nami všetko super,rozumiem si i s jej rodinou, len ma znepokojuje to že som jej prvý vlastne skoro vo všetkom,tak či neskôr nebudú problémy .Čítal som tu podobné témy čo písali ženy o mužoch.Ja mám opačnú otázku.

anjelik9

ja si myslím že keď ju poznáš myslím aká je čo chce a tak že poznáš aj odpoveď na tvoju otázku ;) ale ja by som povedala že asi záleží od povahy aký je ten človek či mu stačí to že chcel som dačo a mám to abo je taký že má potrebu stále objavovať nové a nové veci

bella1988

ja ked som zacala chodit so svojim priatelom tak som mala 19 a tiez to bol pre mna prvy vazny vztah ( predtym som nechodila so ziadnym chalanom ani mesiac ) a bol pre mna prvy tiez v podstate vo vsetkom. teraz sme uz spolu vyse 2 rokov, uz spolu aj byvame a planujeme spolu buducnost. a poviem ti ze ma za tie dva roky ani raz nenapadlo pomysliet na ineho chalana alebo ze ake by to bolo s inym. ale to je moj pripad...kazdy vztah je iny :)

za/proti

Investtovat do lasky sa oplati, no vztah ako taky sa poistit neda. Ked ju lubis, viac nazatial netreba. Ine to bude, ak budes pochybovat ci sa vobec lubite a ci to stoji za to. Pochybnosti zozieraju lasku a vztah vadne.

katalinka

nedá sa to odhadnúť...keby áno možno by bol svet jednoduchší...ale asi aj nudnejší.Užívaj si prítomnosť :-D

dasono

Aj mi bolo jasné, že to je individuálne a nedá sa to predpokladať, som chcel ale aj pre istotu počuť názory iných... A myslíte že sa to dá odhadnúť podľa toho ako ju poznám,ako sa k sebe správame a podľa okolností v akých sa nachádzame ako to asi bude? Alebo sa naozaj veci môžu zmeniť zo dňa na deň?

Deee

ja poznam jeden vztah "na prvykrat" kde to vyslo krasne a su spolu uz takmer 10 rokov a poznam druhy vztah, kde zvedavost partnerky, ake je to s inym viedla k rozchodu... takze by som povedala, ze sa zbytocne nezatazuj...niekedy to moze vyjst a inokedy nemusi...ale v kazdom pripade drzim palce

katalinka

dasono vzťahy sa nedajú naplánovať, nedá sa povedať akým spôsobom sa bude vyvíjať váš vzťah, veľa vecí máte pred sebou a čas ukáže...
a poznám vzťahy, kedy to vyšlo ako sa hovorí na prvý krát :-)))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Spoliehať sa na taký vzťah? - Fórum - ZDRAVIE.sk