čo máám robiť ???

Príspevok v téme: čo máám robiť ???
leikaaa

Noo takže mam asi tak 56 kg a 165 cm vyšku .. myslím si že niesom tučnaa ale ani chudáá, strašne velmi velmi by som chcela schudnúť tak 6 kg....... ale ako ??. snažím sa jesť pravidelnee .. ale aj tak ked prídem zo školy začnem sa neskutočne prejedať a máám strašne vyčitky svedomia že som toho toľko zjedla , a tak to ide dookola,nedokážem sa toho zbaviť a minule som už rozmýšlala nad vracaním ale to je tak jedine cesta k bulímii a taká hlupa nebudem......... aah ako máám schudnúúť ????? poradte mi niektoo dakujem velmi pekneee

Lucia8989889

ak ti mam poradit ja tak ti poviem len tolko ze NECHUDNI!! ja mam 16 rokov meriam tiez 166-165cm a pred chudnutim som vazila tiez tak 56-57kg..ale akonahle som schudla na 50kg stratila sa mi menstruacia a doteraz som ju este nedostala co uz je pol roka :( a teraz musim znova pribrat aby sa mi znova obnovila ...keby som vedela ze budem mat taketo problemy tak ani nezacnem chudnut...ved som nebola ani tučná len trošku širšie stehná a ja hlúpa som sa dala do chudnutia co mi vobec nebolo treba a teraz to lutujem ...tak ti radim nechudni..radsej sa zdravo stravuj a cvič ale diety niesu pre nás (dospievajuce baby/

ada3334

ty nemusis chudnut. co ma potom povedat baba, ktora ma 70 kg??
staci, ak sa budes ovladat v papani. pekne si zober do skoly dobru desiatu a vela pi.

zuzic

nemusis chudnut mas uzasnu vahu a urcite si krasna. ale s tym ze prides zo skoly a najes sa to poznam...aj ja pridem, v skole skoro vobec nic nejem a potom sa najem moc a mam vycitky...a do vecera nejem a tak dokola...snazim sa aspon dodrziavat ze sladke a ovocie len doobeda ale aj tak by som chcela dat aspon pat dole...mam o tri viac ako ty a rovnaku vysku