dieta na chudnutie

Elza

Ak môžem poradiť mám veľmi dobré skúsenosti s výrobkami firmy FLP.Sú na
výlučne prírodnej báze. Vyriešili sme
si v rodine obezitu,onkologické problémy,cukrovku sme pekne znížili.
Najväčšiu radosť nám urobilo narodenie
dlho očakávaného bábätka. inf.0908830968

pe

mam novozistenu hypertenziu, mam 23 rokov a nemyslim, ze je uplne normalne, ze to je uz tak skoro, dostala som tabletky, len neviem, ci potom ich nebudem musiet brat cely zivot, najlepsie by bolo schudnut, potom si zmerat tlak a az potom, ked to nezaberie tak ist na tabletky,, ci to prehanam :o) ?

odporucam vyskusat

Práve sú na trhu prípravky osobitne vyvinuté pre systém kondície, krásy a zdravia. Masívny dopyt a záujem o tieto výrobky zasielané priamo internetovým odbytovým systémom výrobcu poskytujú 40 až 50 % nižšie ceny ako ostatné. Naviac je tu možnosť priamo svoj zdravotný problém a nedostatok konzultovať s odborným internetovým poradcom. Podľa Vášho zdravotného a duševného stavu určíme najvhodnejšie prípravky a poradíme , ako si rozvíjať a udržiavať životnú energiu.
Môžete si vybrať odborného poradcu podľa profilu a následne ho kontaktovať.
Bližšie informácie o produktoch a cenach nájdete na www. multimineral.sk alebo priamo u Vášho poradcu.

Iva

Ahojte všetci
pri mojej výške 180cm a váhe 71kg nemôžem povedať, že mám nadváhu ale nejakých 5kg dole by som určite zniesla.
môžte mi niekto doporučiť osvedčený jedálny lístok na 1-2týždne? Čo sa týka športovania s tým nemám problém.
Díky Iva

Rosa

mam vybornu dietku hoci trosku narocnejsiu na financie ale velmi zdrava, plna zeleniny, ovocia, ryb. garancia schudnutia v kg pri dodrzani predpisanej stravy je za 4 tyzdne 15-20kg len treba dodrzat

Eva222

Ahojte mala som velky problem s nadvahov ale vdaka diete GI a cviceniu chudnem 1kg tyzdene a netrapim sa vobec ak sa chcete nieco dozvediet napiste velmi rad vam pomozem papa

anonym_877

niektori mi odporucaju cvicit, ale ja som na to prilis leniva. co s tym? da sa to aj bez toho, aby napokon nevzniklo ovisnute brusko?

Anika5555

Mam dceru diabeticku, ma 168cm a 69kg. velmi by chcela schudnut, no sa jej nedari, viete inzulin, strava....jeden kolotoc, poradte prosim, kto ma nejaku skusenost. Vdaka.