Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svetly korektor, antibakterialny

aluska

ja pouzivam ten dermacol cover ci jak sa to vola..je to vlastne make-up v takej tube,extra kryci, je to strasne huste ale tak ako korektor ok..make-up nikdy a maju dost odtienov, stoji to okolo 6 eur sa mi zda a je to tusim 30 ml..cize dlho to vydrzi

luckaaaaaaaa

ja som mala od maybelline pure couvere stick. je super.. ale myslim, ze ho prestali vyrabat:( ale mozno niekde kupis a dufam, ze sa aj mne postasti, lebo bol fakt dobry. a je aj antibakterialny.

teres

no ja pouzivam aknac kazdy den, lebo som myslela ze to aj lieci a kryje to tiez celkom dobre... ale ked vravite ze upchava pory... ale tak aky mejkap neupchava?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.