Gymnasticka guma

veseláM

no guma sa dá kupit aj v sportových potrebách, obchodoch ti daju bud zabalenu alebo odstrihnu kolko chces, je vela gúm a roznu hustotu maju cize silnejsi alebo slabsí odpor...je to fakt super, a hlavne ta tocna a s tými gumami sa daju pekne precvičiť ruky a nohy a na brucho ta točna..:)cviky su na nete...lacne a efektivne cvicenie ak sa cviči spravne

nicol5555

jeej diky.. tak to si ma potesila :P tak si to kupim tiez.. a potom ani nepotrebujem ziadny pristroj .. hej uz som si pozerala cviky na nete a vyzera to fajn :P .. presne aj ja mam tu tocnu :D haha ... a da sa ta guma kupit niekde v obchode ? alebo len cez net ?

veselaM

ja mam gymnastickú gumu....v dvoch velkostiach jedna pre zaciatocnikov a druha pre pokročilých..je to super..precvicis nohy ruky, všetky svaly..na nete si najdi cviky a hor sa do toho..bicykel, beh a guma a telo vyzerá k svetu...ja cvičím každý deň ešte na takej točni...volam to komunistická točňa taka bola cela zo železa ja mam z plastu a to super na brucho ...gumu odporúčam sama si mozes nastavit silu odporu...ani do fitka nechodím preto