Celulitída - prec s nou! pomozte!

Príspevok v téme: Celulitída - prec s nou! pomozte!
jana33

No tak ludia, mam na zadku celulitidu, mam vysku 167/8 cm a vahu 60 kg...da sa ta celulitida odstranit sportom??ak ano poradte co mam na to cvicit...budem vdacna za kazdu odpoved:)nechcem aby mi tam uz zostala do konca zivota:(((lebo to vyzera hrozne a uz od 12 mam este aj strie...lebo som rychlo vyrastla anmestila som sa do koze:)

xyxy

športom nič nepokazíš. Všimol som si tento problém aj u mladých dievčat okolo 20-ky.Viem, že tu nesmiem robiť reklamu, takže manželke pomáha krém z lekárne, začína na V.

vonkajsiavyziva

Ahoj Janka 33, musíš veľa piť ako aja25 napísala, a ten cukor - med môžeš, lebo je to prírodný cuko, nie nejaká umelina.
Ak zvýšite prísun tekutín, obsah vody sa vo vnútri i okol buniek upraví správnym pomerom a odpadové látky, ktoré by sa v opačnom prípade ukladali ako tukové zásoby, budú môcť byť vylúčené z organizmu. Následne sa zníži výskyt pomarančovej pokožky, pretože prísun vody mobilizuje odpadové látky uložené v tukových bunkách.
Ja by som ešte odporučila jeden výrobok, ale to už sem nepatrí, takže ak by se mali záujem, tak sa ozvite na @. inak okrem toho je vhodný aj píling a dobrý krém a celulitída je fuč!!!

aja25

tak som za tu zdravu stravu zelebnina ,ovocie,celozrnne vyrobky a vela tekutin a sportu....Nic ine spolahlivo nezabera.A tak ako pise frontman neriesit prilis svoj vyzor.Mozno ani ta tvoja celulitida nie je taka zla ako si ju pripustas!

jana33

ja si na to nekupujem ziadne pripravky lebo tomu neverim..ja som o to chcela prist len prirodzenou cestou..ale ja som este babtko nemala a uz ju mam..samozrejme ze neje to nejake hrozne ale pomalicky ide leto a chcem trochu zmenit postavu:)

frontman

neries prilis svoj vyzor, zdravo sa stravuj a sportuj, zatazuj svoj mozog, venuj sa svojim konickom. potom budes viac sebaista a aj tvoje telo sa zmeni.
a nejedz hormony

aja25

No s octom nemam skusenosti....ja vela sportujem...No co sa tyka celulitidy mam taky nazor ze je to asi celkom normalna zalezitost zien lebo u nich sa prejavuju hormonalne zmeny /porod,prechod a podob/akurat sa teraz na nu zamerali kozmeticke spolocnosti a medialne z nej urobili velky problem?Vies ake kvantum pripravkov sa preda ked vsetkym zenam nahucime do hlav ake je to neesteticke ?! Takze asi tak to je moj nazor!

jana33

a uz som zo vsetkych tych rad sialena..niekto radi nejest ryzu , zemiaky, cestoviy, chlieb, len maso a ze schudnete a v teme detoxikacne naplasti som zase nasla radu kde radi nejaka holka aby nejedol maso...tak ked uz nic nebudem jest tak potom uz odtrcim kopyta:))
inak aja25 co ty hovoris na jablcny ocot???