Celulitída - prec s nou! pomozte!

Príspevok v téme: Celulitída - prec s nou! pomozte!
jana33

No tak ludia, mam na zadku celulitidu, mam vysku 167/8 cm a vahu 60 kg...da sa ta celulitida odstranit sportom??ak ano poradte co mam na to cvicit...budem vdacna za kazdu odpoved:)nechcem aby mi tam uz zostala do konca zivota:(((lebo to vyzera hrozne a uz od 12 mam este aj strie...lebo som rychlo vyrastla anmestila som sa do koze:)

o5dvanast

Lejla, Cellules som mala a nič moc. Nešikovne sa s ním narába a je to dosť namáhavé, teda aspoň ja mám s tým takú skúsenosť. Ja som sa objednala teraz na lymfatickú drenáž s prístrojom Diggi press tak uvidím či bude mať efekt.

Lejla12

Ahojte, aj ja mam problem s celulitidou na zadku a stehnach. Na nete som videla Prístroj proti celulitíde-Celluless, ma s nim niekto skusenosti, alebo by to boli len vyhodene peniaze? A este sa chcem opytat, ci pripadne niekto skusal RÁDIOFREKVENCIU na odstranenie celulitidy v nejakom salone a ci to pomohlo. Poradite mi osvedceny salon v Kosiciach? Za odpovede dakujem.

ellyy

takze korculovanie pomaha??? mala by som zacat aj ja, tiez sa mi nejak objavila celulitidda....:-( zdravo sa stravujem, vobec nefajcim, nepijem, akurat beriem HAK uz 5ty mesiac...to by sa prejavila tak rychlo keby to bolo z toho??? vzdy som sportovala velmi vela dlhe roky som tancovala a rok som necvicila vobec...tak mi pride divne ze sa tak skoro objavila...a vidno to aj ked stojim...jooooj som zufala...korcule fakt pomahaju?

adriana 135

Ahojte, tiež som mala taký problém, ale od kedy korčulujem vidím zásadný rozdiel. Odkedy korčulujem nevidím zmenu len ja , ale aj moje okolie :)

jankaaaaaaaa

ak zena schudne tak sa jej strati aj celulitida? ci je to blbost? lebo mojej mame sa spravila ked pribrala, a teraz drzi diety a snazi sa chudnut tak ci sa to potom strati?

o5dvanast

Jajka, držme si palce navzájom, ja stále bojujem, keď už sa to nezlepší, nech sa to aspoň nezhoršuje, aj to je úspech! :)

LuSolete

Caute kocky, ja nedam dopustit na jednu seriu s vytazkami z morskych rias Laminaria a Chlorella. Tento rok som si to este nestihla zohnat ale idem na to! Minuly rok som zacala s aplikaciou tychto kremov (ja som mala seriu sprchovacieho peelingu, gel a telovy krem) asi tri mesiace pred letom,aplikovala som si to specialnou masaznou rukavicou a kombinovala som to s lahsou stravou a pohybom 3x do tyzdna a zasla som...fakt neprehanam, moja segra to pouzivala tiez a nevie si to vynachvalit!!! :)