poradte....dovolenka...please

miššška

ShaulaThalit-to co ma znamenat ten Lunik 7....????
ako fakt ma tu vedia niekotry ludia pobavit nemala si na mysli nahodou Lunik 9 trosku ti to nevyslo no co uz :D

miššška

tak predstavy o dovolenke su asi take ze chceme si co najviac uzit jeden druheho a samozrejme trosku zabavy ale skor by som isla na nejake miesto kde by sme mali klud,trosku relax a tak ale ako nebude mi ani vadit kebyze to na tom mieste bude zit aj velmi, teraz tak premyslam ze to asi nechame na last minute lebo teraz sa este nevieme rozhodnut a tiez nerada planujem dopredu,mna lakaju vsetky krajiny mam toho uz dost prejdene, no moj priatel nebol este skoro nikde tak preto by som chcela aby na tuto dovolenku nezabudol,myslim ze fakt pockame na last minute a hadam sa nam pritrafi nieco super...

mirela

mišška,akú máš predstavu o vašej romantickej dovolenke?...píšeš,že ste mladí a nemáte veľa peňazí...aj to hrá rolu pri výbere dovolenky...buď chcete mať pohodu a kľud,zabávať sa,alebo chcete spoznávať danú krajinu...

Deee

My sme sli Turecko, na konci septembra, teploty okolo 30, vodicka po lete vyhriata, krajina rozpravkova a dovolenka ku koncu sezony o polovicu lacnejsia, najlepsia dovolenka v mojom zivote, urcite sa tam planujeme vratit

mirela

last minuty máš aj skôr aj neskôr...ja chodím len cez ne a ešte som neolutovala...keď nechceš vela investovať,tak chod pred sezonou,alebo po nej...ja dostávam ponuky CK na internet...a aj platím cez neho aj so zľavou