poradte....dovolenka...please

miššška

no my chceme vycestovat po 15 auguste lebo dovtedy by sme mali mat brigadu,ale chceli by sme este vycestovat v auguste nie az v septebri tka neviem co je lepsie ci ten first alebo pockat na last mniute zvyjnut byt uz aj v auguste last minute???

dobra vila

Aha, jj, chapem. Hej, oplati v predstihu, ked uz vies, ako na tom budes, kedy ti to vyhovuje a podobne. Podla srdca by som ja osobne aj tak isla najradsej last minute-kom, keby sa dalo... Ked nebudem raz filozofovat nad peniazmi, tak isto si vyberiem to, je to najlepsia cesta :P.

squirrel

dobrá víla, tak som to myslela, júl august je dobré kupovať v predstihu, ako first moment. :-)) nejasne sa vyjadrujem, prepáčte :-)

lost

Budem to opakovat donekonecna.. Slovenske CK su velmi daleko za zapadom.

Zapad ma euro, my mame euro, vsetci mame google, tak kde je problem? :)

Ceny SK CK su doooost premrstene, asi ako byty v BA, cenovo porovnatelne s bytmi v Miami napriklad... celkom zabavne.. :P

dobra vila

squirrel, myslis? Podla mna sa first minute oplati omnoho viac, ako sezoznne mesiace jul, august, ktore su najdrahsie. V cennikoch katalogov je tam vazne dost velky rozdiel, ked ides v maji, ako v juli. Najlepsie je to v aprili, ale tak nvm, kto by sa vtedy vybral, ak len nechces zamrznut v mori :D.
Last minuty na september su okey, ale minuly rok som ich videla relativne malo a zas ceny neboli az tak dobre (ked sa na to pozeram tiez z hladiska studentskeho). Akoze dajme tomu, ze zajazd, co stal predtym 20tisic, bol znizeny na 15tisic nieco, povedzme... Tak neviem, neviem...ked ma clovek prachy, vtedy je to najlepsie, nemusis vypocitavat kazdy halier a rozmyslat, kam ist :-/...chytis sa a ides..

squirrel

ak cestujete v období júl - august, je to výhodnejšie ako first moment (vo väčšine prípadov, najmä kvôli väčšej rôznorodosti výberu), ak máte možnosť vycestovať v mesiacoch máj, jún alebo september, určite sa oplatí počkať na last minute. potom ale treba striehnuť na internete, pozerať stránky samotných CK, alebo travel.sk a tomu podobné.
a samozrejme, vyhľadať si hotely alebo apartmány aj cez google, nielen to, čo ponúkne CK. niekedy je obraz a kvalita služieb mierne prikrášlená.

n,,,

ahojte a je lepšie si dovolenku objednať a zaplatiť teraz keď sú frst minite.. alebo potom počkať na leto na last minite... (myslím z cenového hľadiska)uvažovali sme nad nejakým egyptom.. teda až by bola prijateľná cena 400e

n,,,

ahojte a je lepšie si dovolenku objednať a zaplatiť teraz keď sú frst minite.. alebo potom počkať na leto na last minite... nejaký egypt.. by sa hodil.. alebo niečo do 400 e..12 000... dakujem :)

dobra vila

Miska, a co tak Tunis? Ja som bola prekvapena tym, ze niektore europske destinacie aj tu "naokoli" su drahsie, ako niektore africke miesta. Ak si ochotna vrazit o cosi viac, tak pokojne aj Egypt, dostanes ho uz od 12 000 SK (sorry, ja stale hovorim v korunach :D ), alebo Turecko. Tieto tri miesta maju velku vyhodu aj v tom, ze narozdiel od Europy, vies s miestnymi ludmi diskutovat o znizeny cien :D. Takze z vreckoveho, co si zoberies, si mozno ponesies nieco aj spat :D, alebo viac nakupis...