Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitamíny v tehotenstve

Príspevok v téme: Vitamíny v tehotenstve
zuzanna

Prosím vás, chcelôa by som vedieť, kedy je už potrebné začať brať vitamíny v tehotenstve?a aké by ste mi odporučili?som v 3 týždni, ale píše sa o dosť dôležitej kyseline listovej.je to ešte skoro, či už možem začať?či to záleží, čo povie gynekológ?dakujem za všetky rady:))))

Jitushka5

Gravimilk som aj ja pila kvoli zvracaniu a potom aj kvoli doplneniu vitamínov na doporučenie a má naozaj dobré zloženie.

Rybkaaa

Tiež odporúčam gravimilk od sunaru. Ja som ho začala piť lebo som v tehotenstve zvracala a pijem ho aj teraz po porode kvoli zlepšeniu kvality mliečka.

NeNoK

Ja by som bola rozhodne za Gravimilk obsahuje všetko potrebné pre maminu aj pre dieťatko.Kyselina listová,vitamíny a minerály atd.Ja som nadmieru spokojná

marika11

kamoška je práve tehotná a začala užívať toto www.monsea.sk takmer hneď ako to zistila, takže myslím si, že môžeš už kludne začať.

vranka3

Ahoj Aisha5,
my sme s manzelom brali tiez vitaminy PREGNACARE conception ked sme sa snazili o babetko a teraz som v prvom mesiaci a este mi ostali a neviem zistit ci ich mozem dobrat aj pocas prveho trimestra. Ak by si mi vedela poradit mam aj PREGNACARE plus s omegou 3 (www.vitabiotics.com) a neviem v ktorom stadiu tehotentsva je to vhodne brat.
Dakujem za akukolvek radu.

lea

Ahojte, kyselina listova je urcite valmi dolezita. ostatne vitaminy mate v strave, na ktoru si treba davat pozor. zbytocne tabletky fakt netreba. ale lekar ma upozornil, ze v neskorsom stadiu byva vacsina mamiciek anemickych a ze by nebolo zle brat preventivne zelezo. odporucil mi Haemogenic, ktory ma v sebe kyselinu listovu a zelezo. tak aspon toto do prevencia a snazim sa zdryvo stravovat.

Deniska

No ja som skúsila túto stránku www.aloezdravie.sk

a dnes mám 3 zdravé deti, ktorým som dala všetko ešte predtým než prišli na svet !
Vrelo odporúčam !!!

Aisha5

Samozrejme, zacni hned, ako je mozne. Praveze teraz co si v tretom tyzdni velmi potrebujes kyselinu listovu, lebo teraz sa zacina vyvijat chrbtica tvojho baba. Do 3 mesiaca sa vyvijaju vsetky oragany, mozog, chrbtica atd..., takze praveze teraz su velmi dolezite tie vitaminy. Ja neviem, preco ti to tvoj doktor este nepredpisal. Mal to urobit hned, ako ti potvrdil tehotenstvo. Neviem, ci na Sk su tie vitaminy, ale ja som pocas celeho tehotenstva brala PREGNACARE, su velmi dobre.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.