Vitamíny v tehotenstve

Príspevok v téme: Vitamíny v tehotenstve
zuzanna

Prosím vás, chcelôa by som vedieť, kedy je už potrebné začať brať vitamíny v tehotenstve?a aké by ste mi odporučili?som v 3 týždni, ale píše sa o dosť dôležitej kyseline listovej.je to ešte skoro, či už možem začať?či to záleží, čo povie gynekológ?dakujem za všetky rady:))))

Janamicha123

Nielen ty to nechapes, ale ani ja, ale tak to je tak ako niektore mamicky si myslia, ze ked je na obale nieco detske, ked je tam nejaky macko alebo dieta alebo nieco tak automaticky to znamena, ze je to pre deti urcene a je to pre ne vhodne a pritom to tak nie vzdy je a nad tym sa treba zamysliet. Napriklad ja predtym ako som si vybrala Femibion, ze ten som zacala uzivat, tak som si najskor zlozenie prestudovala aby som vedela ci je to okej ci je vhodny pre mna

Domka24

Tomuto ja napríklad nerozumiem, ale že vôbec...ako toto môžu ľudia robiť?...veď čo vedia z obalu?...ach jaj...

Janamicha123

Domka inak teraz ked citam, co si pisala, tak musim povedat, ze mam jednu taku kamosku pre ktoru je priorita vzhlad, obal a na zaklade toho kupuje mnohe veci. Aj potraviny, aj vitaminy aj kadeco ine. Zastavuje sa mi nad tym rozum

Domka24

Prieskumnicka práve o totok ide...o to čo si napísala, prioritou je to zloženie toho doplnku a nie vzhľad obalu alebo niečo také...ale to aké vitamíny obsahuje a v akom množstve, predsa len na začiatku tehotenstve ich je treba v inom množstve ako potom už vo vyššom štádiu tehu...

Janamicha123

Je mozne, ze kazda mame na to iny nazor iny pohlad. No vyvazena strava je pre dieta z mojho pohladu to najdolezitejsie. Plus k tomu ked este nejake vitaminy dame tak je to uplne top. Predsa len ide o to aby dietatko si malo od nas brat ake vitaminy :)
Aby mohlo rast :)

jamesbrown

If anyone is facing wakefulness with extreme sleepiness during daytime or sleepiness due to sleeping disorders, you can buy best nootropics i.e. Modafinil Online USA from Genericsmartdrugs online store.
Visit:- www.genericsmartdrugs.com

prieskumnicka

- dobibina - Tych moznosti dnes je viacero, ale ja som si kupila Femibion, po zvazeni viacerych moznosti, po tom jak som citala zlozenie pri viacerych doplnkov, prislo mi to ako najlepsia varianta vitaminov :)

dobibina

jo...sak preto som to aj napisala...lebo mne sa to nezda normalne a najma si neviem predstavit, ze by to nejako mamicke alebo dietatu prospelo...to neviem ci by to bolo na osoh...

Janamicha123

Dobibina podla mna to tiez neni dobry napad. Pri snazeni a tiez aj v tehotenstve treba jest vyvazene, zdravo a doplnat vitaminy nejakym doplnkom, ale nenahradzat nejake jedlo tym :)

dobibina

corsa hento moze byt ako nahrada stravy v takych pripadoch?...to som nevedela a osobne si nemyslim, ze je to dobry napad...ale tak kazda snad robime podla svojho najlepsieho uvazenia...