Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vie mi niekto poradit ohladom extrasystol?

Príspevok v téme: vie mi niekto poradit ohladom extrasystol?
Jaj_A

minuly rok som mala s nimi dost problemy no potom to nejako samo ustalo... tento rok sa zase vratili pocitujem ich uz asi piaty den vkuse.. neni hadam dvoch troch minut aby som ich necitila... docitala som sa ze niesu nebezpecne... ale nevie niekto poradit co pomaha pri tych pocitoch? respektive aby tych extrasystol bolo menej? nejak zmenit zivotny styl, pripadne nejake vyzivove doplnky? beriem bisomerck betablokator kvoli tachykardii... minuly rok ked som bola s nimi u internistky povedala ze to je psychika takze tam asi je aj zbytocne opat chodit lebo mi povedala ze kedze mam 21 rokov nemam stresovat.. vie niekto poradit?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.