Preumelkovana zenska cast Svk

Príspevok v téme: Preumelkovana zenska cast Svk
Plastiqo

Nejdem tu riesit ziadne operacie, alebo ceny plastickych zakrovkov, len ma pri citani roznych prispevkov na temu plastiky zaujalo, ze kolko zien/bab na Svk uz nejaku tu zmenu ma za sebou a ako brutalne sa taketo umele zkraslovanie zacalo sirit. Dost ma prekvapuje tento novodoby trend. Sama nie som dokonala, len zacinam mat pocit, ze prirodzena krasa sa uz akosi nenosi. Zvlast muzi, aky mate na to nazor?

lost

som videl dnes v telke taku babenku, co nevedela pohnut s hornou perou, hadajte preco :D

ale vyzerala ako kacicka.. celkom zlate :)

minet

si pravdepodobne este moc mlada aj ja som v tvojom veku bola zasadne proti no po 30-ke som podlahla totizto dala som si sil. prsia a to som zmyslala presne ako ty
kedysi som aj ja bola mlada pekna a spokojna no cas ukaze preto nikdy NESUD ,NEODSUDZUJ ludi ved kto ma pravo odsudzovat cloveka podla vyzoru ze

malickasom

neviem ludia v akej oblasti pracujete, ale silikonova sliepka s prievanom v hlave dobru pracu nedostane... heh mozno z nej niekto urobi manazerku upratovaciek ale nie vo firme kde sa pracuje hlavou...
ja si dovolim o sebe povedat ze som pekna a mlada a takisto mam velky problem najst si pracu, kedze nemam vela skusenosti...
neverim ze vzhlad hra rolu v zamestnani...

sandra77777

no ale kto uz je dnes prirodzeny? maloktora zena ci muz. vsak zasahy su aj od zubara, ci farbenie vlasov.
preto si myslim, ze je to kazdeho vec. a kto taketo umele zasahy nepotrebuje, moze sa len tesit, ze patri k stastnym vynimkam, ktorym nesediveju vlasy, nelamu sa vlastne nechty, nema velky nos atd..

claudica

Nie som síce muž, ale môj názor je asi takýto: Je to každého osobná vec. Ak žena potrebuje plastické úpravy, je to jej vec. Robí to v prvom rade pre seba, pre svoje sebavedomie. A sebavedomé ženy sú príjemné a pohoďáčky. A možno aj keď nie sú dokonalé. Pre každého je dokonalosť niečo iné. Pre niekoho je dokonalosť ak má trojky prsia, pre iného ak má malý zadok, je to vec pohľadu. Lenže - výzor človeka sa rokmi mení, nech robí čokoľvek. No vnútro ostáva. Pekný deň a nehádajte sa.