Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preumelkovana zenska cast Svk

Príspevok v téme: Preumelkovana zenska cast Svk
Plastiqo

Nejdem tu riesit ziadne operacie, alebo ceny plastickych zakrovkov, len ma pri citani roznych prispevkov na temu plastiky zaujalo, ze kolko zien/bab na Svk uz nejaku tu zmenu ma za sebou a ako brutalne sa taketo umele zkraslovanie zacalo sirit. Dost ma prekvapuje tento novodoby trend. Sama nie som dokonala, len zacinam mat pocit, ze prirodzena krasa sa uz akosi nenosi. Zvlast muzi, aky mate na to nazor?

chhhh

Zalezi aj od prostredia, v ktorom sa pohybujete. Ja vo svojom okoli musim namalovanu zenu pracne hladat a neviem, ci by som nejaku nasla... Su aj normalni ludia, ktori kaslu na vyzor.
Majte sa vsetci radi taki aki ste. Ste vsetci super :) Vonkajsok aj tak odraza vnutro, takze nema zmysel sa kritizovat :)

uhlie

rofl,

ja si myslim, ze ak naozaj prijmu nejaku sexbombu bez vzdelania a praxe, na miesto riaditelky atomovej elektrarne, tak by bola velka sanca vyhrat takyto spor. Ked nie u nas, tak v Strassburgu urcite. Ja ale neviem o tom, ze by niektora zena "oficialne" proti tomu nieco robila. okrem ohovarania na forach. Reci su jedna vec a skutky druha.

uhlie

jaja,

mas pravdu. Zeny si zavidia aj nos medzi ocami. Za svoj uspech povazuju len to, ak im niekto nieco zavidi. Je to smutne.

uhlie

darika,

ak o takom pripade vies, si povinna to nahlasit. Kolkokrat si to uy urobila? Kazdopadne, ked si sikovna a povedzme, ze nevyzeras uplne najlepsie, tak mozes podnikat na zivnost a zarobit si sama na seba.

jaja:)

ruse mas pravdu podla mna tu nejde ani o to ze zena sa skrasluje preto elbo sa chce pacit chlapom ale chce superit s ostatnymi zenami

a vseobecne sa menej pekna zena citi horsie emdzi krajsimi zenami ako mmedzi chlapmi

ruse.

OK tak neviem mozno je to tym ze ja osobne som sa s takym este nestretla no pravdepodobne sa to stava
ak mne niekto systematicky znizuje sebavedomie je nacase nemilosrdne ho - ich zo svojho zivota odstranit predsa si nenecham vsugerovat ze je so mnou nieco v neporiadku

darika

uhlie,prispevok o 18:48,absolutne suhlasim,ale...asi si si neuvedomil,ze tym si dal najavo aj nieco ine.
A to je to,ze ti chlapy predsa len kukaju po tych zenskych prednostiach a uprednostnuju ich pred ostatnym.Takze,ano,mas pravdu,zenam sa lepsie zije ked su tam hore viac obdarene,pretoze chlapovi staci to.Netreba mu zensky mozog.A preto to zeny vyuzivaju aj pri hladani zamestnania.

rofl

uhlie toto napadlo aj mna, ked so si precital ten prispevok. ale ak by si bol objektivny, tak by si uznal, ze zazalovat je jedna vec a vyhrat spor druha. no ale aj tak, ist na plastiku kvoli takej hluposti mi pride smiesne.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preumelkovana zenska cast Svk - Fórum - ZDRAVIE.sk