Preumelkovana zenska cast Svk

Príspevok v téme: Preumelkovana zenska cast Svk
Plastiqo

Nejdem tu riesit ziadne operacie, alebo ceny plastickych zakrovkov, len ma pri citani roznych prispevkov na temu plastiky zaujalo, ze kolko zien/bab na Svk uz nejaku tu zmenu ma za sebou a ako brutalne sa taketo umele zkraslovanie zacalo sirit. Dost ma prekvapuje tento novodoby trend. Sama nie som dokonala, len zacinam mat pocit, ze prirodzena krasa sa uz akosi nenosi. Zvlast muzi, aky mate na to nazor?

sway

bodynka no od vlastneho syna to bolo riadne drze:-)
A uz si sa zmierila s tym,ze ti lekari nechcu spasit zenske pokolenie?
Ja netvrdim,ze plastika je zla.Skor,ze zeny su sproste a nevedia sa normalne rozhodovat.Kazda chce byt prsnata,stihla,s malym nosom,velkymi perami a bez vrasok a trochu mi unika dovod.

bodynka

ved pozeram pozeram...
Juj a jej syn jej povedal ze konecne si mamka najde zivotneho partnera.
No rozmyslajte preco to asi povedal!

chhhh

mihai,
aj ja zijem a nechavam zit :) Je to kazdeho vec, ci ide na plastiku alebo nie. Ale mam pravo na nazor a myslim, ze prave sa hodi do tejto temy. Ja to odsudzujem :)

shivan

bodynka: urcite ich to bavi :) doporucujem ti pozriet si nejaku plasticku operaciu na videu :) uvidis ten entuziazmus :)

sway

Ja mozem hovorit iba za znameho - on nie je chirurg,ale podnikatel.Stretla som vsak vela jeho doktorov.Vsetci beru pracu ako dobre platenu rutinu.Maloktory v tom vidi nejake poslanie.

bodynka

No ja som este u ziadneho nebola , nik mi to nevravel ako zakaznicke.
Moja sestra pracuje na plastike a urcite som sa s takym nazorom ako vy nestretla ze to robia len pre prachy. Je to ich konicek.
Myslite si ze napr, chirurg - nie na plastike , si vybral tu pracu lebo je dobre platena? Iste je v tom vztah.