Preumelkovana zenska cast Svk

Príspevok v téme: Preumelkovana zenska cast Svk
Plastiqo

Nejdem tu riesit ziadne operacie, alebo ceny plastickych zakrovkov, len ma pri citani roznych prispevkov na temu plastiky zaujalo, ze kolko zien/bab na Svk uz nejaku tu zmenu ma za sebou a ako brutalne sa taketo umele zkraslovanie zacalo sirit. Dost ma prekvapuje tento novodoby trend. Sama nie som dokonala, len zacinam mat pocit, ze prirodzena krasa sa uz akosi nenosi. Zvlast muzi, aky mate na to nazor?

uhlie

Ale ved to je jasne, ze cely kozmeticky a biznysj e zalozeny na primitivnych zenskych pudoch a vlastnostiach, ktorymi su stale ovladane (zavist a samolubost). Na tom nemoze byt plasticky chirurg stratovy.

bodynka

ja poznam tiez jedneho psychiatra co chcel robit plastickeho chirurga. Chcel pomahat , chcel robit zeny stastnymi - asi na taky sposob ako to opisuje doktor cerven. Ale potom si vybral psychiatriu aby pomahal aj inym ludom v dusevnym poruchach.
Inak ked baby chcu na plastike nieco abnormalne alebo cojaviem co je to len v psychike , plastik ma na to odhad a nezoperuje ju.
Prave kukam tu relaciu na prime.Druhy diel. No som jednoducho za to aby sa dali skraslit. Uzasne, nemam slov.
A ty ludia co sa zastavovali , mlady chalani ako vraveli co vsetko by na nej chirurgicky zmenili... POtom ze prirodzena krasa je in.

sway

Ja mam znameho,ktory podnika v tejto oblasti.A viete,co ho dostalo do tohto businessu?Pred par desiatkami rokov mu doslo,ze sa da velmi dobre zbohatnut na ludskej hluposti.A uvedomil si to v momente,ked videl zenu s normalnimi prsiami ako sa nechala rezat kvoli trochu vacsim.Aspon tak opisuje svoje zaciatky.Dnes je v tom co robi viac ako uspesny:-) Cize mate pravdu damy,ked ste nevyrovnane so svojim zovnajskom,aspon date sikovnym ludom zarobit.A tak je to vo vela veciach.Prave som prisla k zaveru,ze naozaj nie je plastika nic vynimocne.

bodynka

mihaii tak tak tak..
A uz aj ja sa tesim kedy mi spravia nieco co mi z nejakych dovodov prestalo rast:)))
Partner bude tiez spokojny a ostatny neznmi ludia mi budu ukradnuty. Ved aj tak dokopy nik nebude vediet co sa za tym skriva

mihaii

bodynka cau :)) presne tak.

neviem naco to niekto riesi ako celospolocensku temu a polemizuje, aaah. chce zena prsia ? nech si ich da. a cokolvek ktokolvek. je to moja vec, a kazdeho cloveka, a urcite som tym nesledovala to, ze ako asi vnima svet umelu krasu :D mi je tak lautr cely svet, som to ja, len krajsia a spokojnejsia :) dakujem Bohu za ten zakrok, za vzhlad, ktory mam a dalej neriesim :)

a presne, to tu mame chodit strapati a neoholeni, lebo sak naco s tym nieco robit? dramatizujete, polemizujete. my, \"umelo pekni\" ludia sa mozme len usmievat na tom :)))))

julia 2

Pre mna bola posledná kvapka,ked moju nadriadenú vyhodili z riadiaceho postu a počula som riaditeľa,ktorý sa rozprával so spolupracovníkom,že síce vie všetko spredu zozadu,ale kto sa má na nu stále dívať,je pri tele,upotená mastné vlasy a vrásky.To samozrejme tej žene nepovedali.A čo myslíš,čo sa na Slovensku stane so 45 ročnou ekonomkou,ked zostane bez práce?Môže byť najmudrejšia na svete,teraz je už tretí rok bez zamestnania,robí učtovnictvo,ale je nezamestnateľná.Tohoto sa ja bojím.

sway

Podla mna je na tomto smutne prave to,ze sa straca jedinecnost.Bol aj film ,kde boli vsetci ludia pekni a mladi - pouzivali svojich dvojnikov.V konecnom dosledku sa bali samych seba a svojej podoby.

bodynka

to nie je umela krasa , to je prirodzena krasa ale vylepsena. tak ako s vlasmi aj tie si upravujes :DD
kazda je aj tak ina ta jedinecnost vzdy zostava