Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vichy mejkapy

sasia

pouzivala som krem vichi aj pletovu vodu ale to este skor asi dva roky do zadu... teraz pouzivam skinoren od koznej ale je dobry mejkap od vichy na mastnu plet????
nechcem ho kupit zbytocne a bude zly..ved to neje 1 euro... uz som sa sklamala vo viacerych kozmetikach poradte

sofija

Ja pouzivam uz dlho Dermablend,pretoze potrebujem dost vela zakryt a zatial som nenasla nieco co by krylo lepsie.Ked ho dominam rozmyslala som ze by som vyskusala ten novy Aera teint pure ze co je to zac

cappy

vlastne ja som odskusala uz asi vsetky vichy makeupy...ja naprikadl nemam mastnu plet , ale po naneseni make upu sa zacnem lesknut...takze predtym si tvar nejakoui cistaiacou vodou pretriem a az tak make up...na vyrazky je taky nestekajuci vichynormablend...celkom dobre kryje...ale aj tak sa lesknem :D ...uplne super je dermablned, kamkolvek idem, aby som vyzerala dobre, sp na tvar, perfektne kryje...ak kryt az tak nepotrebujes, tak najlepsi je minerlany make up..ten zboznujem, lebo ho ani odlicovat netreba, len plet s ciastiacou vodou vycistit...takze ten na kazdodenne nosenie a ten dermablend na specialne prilezitsoti :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vichy mejkapy - Fórum - ZDRAVIE.sk