Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobrá základná škola?

dada113

ja som chodila na mudronovu. Myslim, ze je velmi dobra podla toho co teraz pocuvam o ostatnych zakladnych skolach. Skoncila som ju len nedavno, myslim, ze ta skola ide v poslednych rokoch dopredu.

datelinka1

zdenulka a zápisy sa ešte neskončili? ja síce nemám prehľad, ale viem že zapisovanie začalo cca od polovice januára, takže je možné, že viacero škôl už bude mať ukončené zápisy.
aj keď, dnes sa školy trhajú o žiakov, každá hlava navyše poteší manažment školy ....

jajka001_

a mesto?
popozeraj na nete, ake mate moznosti, v okolí, a myslim ze kazda skola uz ma svoju internetovu stranku, kde maju napisane, na co sa specializuju a tak

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.