Antikoncepcia chloe a na akné

Príspevok v téme: Antikoncepcia chloe a na akné
katarina6592

Ahojte.chcem sa opytat aky mate nazor na antikoncepciu Chloe?dnes mi ju predpisala kozna doktorka aj ked ja som velmi nechcela pretoze budem musiet chodit na odbery krvi a to mi nerobi dobre a takisto som citala aj vela neziaducich ucinkov.ale doktorka ma presvedcila a dokonca aj moja mamka...a dneska,ked uz mam Chloe na stole tak som citala na roznych forach take veci ze uz teraz sa toho bojim...baby pisu ze maju depky,priberaju,boli ich hlava,kruti sa im hlava maju zmeny nalad a tak...naozaj to moze byt vsetko z toho??moze takto liek ovplyvnpvat?ja som bola vzdy vyrehotana usmievava optimisticka aj ked ma nieco trapilo ale mam to na haku milujem smiech ale bojim sa ze koli Chloe sa zmenim,nechcem mat depky a bohvieake nalady :-/..........a dokonca doktorka mi to chce skombinovat s Roaccutane pricom nechapem ja si nemyslim ze mam hrozne akne,niekedy som dokonca spokojna ze som schopna vyjst von aj bez mejkapu ale to malokedy,ale aj tak si myslim ze to nieje take hrozne,aj ked je pravda ze lokalna liecba mi uz take 2-3 roky nepomaha...v decembri mi brali krv aby vedeli ako som na tom s hormonami a vraj vysledky su dobre tak neviem preco mi teraz chcu davat hormonalnu antikoncepciu....myslite ze to mam brat,alebo ako?

Bzunnka

ahojte baby
ja som uzivala Chloe asi tak dva roky,predtym cca 8rokov inu HAK, plet sa mi ovela zlepsila a napocudovanie ako citam,kazda jedna baba pribrala,ale ja som schudla...stiahla sa mi panva,sice zmensili prsia, v ramenach som sa "zmensila", odislo mi brusko a zrazu som "dostala" zenske tvary,co ma samozrejme potesilo:)
asi pred dvoma tyzdnami sme sa s priatelom rozhodli pre ocistnu kuru a buduci rok zacat pracovat na miminku,co ma tiez velmi potesilo. Teraz som v ocakavani,ake ucinky budem mat,ked som vysadila tabletky a bojim sa,aby som naspat nepribrala a nezhorsila sa mi plet....

sandraaa

ja som brala chloe len chvilku,no hned som vedela,ze prestanem,lebo som mala asi uplne vsetky tie vedlajsie ucinky fuj,bolo to neznesitelne.

majaS3

Ja som brala Chloe 3 roky kvoli skaredemu akne a nepravidelnej mens. Po pol roku uzivania sa mi plet uplne upravila a nemala som s nou ziadny problem. Akonahle som ju vysadila do mesiaca sa mi zacali tvorit nove vyrazky, neustale sa to zhorsovalo a moja plet bola na tom ovela horsie ako pred prvym uzivanim Chloe. Po rocnej pauze som zacala znovu brat Chloe a teraz cakam kym sa to znovu zlepsi, ale co je dolezite, u mna pricinou nepravidelneho cyklu a zrejme aj akne je znizena funkcia stitnej zlazy, ktoru mi endokrinolog zistil nedavno... - takze odporucam aby ste pri podobnych problemoch ziadali od gyn. najprv vysetrenie kompletneho hormonalneho profilu a az potom sa rozhodli ako dalej, lebo ja som v podstate tie 3 roky brala Chloe zbytocne, akurat co sa u mna viac vyvinula tato choroba a sposobila napr. rychle priberanie, vypadavanie vlasov, zapchu, nesmiernu unavu atd... A netreba zabudat na zdravu stravu a pokusit sa vylucit cokoladu, kakao, stiplave a kysle potraviny, jest menej sladkeho a snazit sa obmedzit aj jedla kde je plno konzervacnych latok a tzv. E-cok, za pokus to stoji :))

Monča55

na môj organizmus nemá Chloe žiadne negatívne účinky ani som nepribrala, ani nemám vyrážky na tvári, ani sa necítim zle či nejaké iné negatívne účinky...jediné s čím mám momentálne problém je, že od kedy beriem aktívne tabletky pociťujem časté nutkanie na malú- WC ako kebyže som prechladnutá, možno je zo tým ale ak máte aj vy podobnú skúsenosť napíšte :)

lucka3151

ahojte..ja by som sa chcela spýtať aké skúsenosti mate s Chloe čo sa týka akné? Po akom dlhom čase vám začala účinkovať na pleť? Ja ju beriem druhý mesiac a zdá sa mi,že sa mi pleť dokonca zhoršila, čo ma dosť trápi kedže už dlho s akné bojujem a myslela som že už toto mi konečne zaberie. Dakujem za odpovede :)

jankaaaaaaa

cakas ze v letaku budu vymenovane uplne vsetky lieky kotre ucinok ovplyvnuju a ktore neovplyvnuju??? ved tam mas jasne napisane ktore lieky ovplyvnuju ucinok .. logicky z toho vyplyva ze ostatne lieky ucinok na hak nemaju