Antikoncepcia chloe a na akné

Príspevok v téme: Antikoncepcia chloe a na akné
katarina6592

Ahojte.chcem sa opytat aky mate nazor na antikoncepciu Chloe?dnes mi ju predpisala kozna doktorka aj ked ja som velmi nechcela pretoze budem musiet chodit na odbery krvi a to mi nerobi dobre a takisto som citala aj vela neziaducich ucinkov.ale doktorka ma presvedcila a dokonca aj moja mamka...a dneska,ked uz mam Chloe na stole tak som citala na roznych forach take veci ze uz teraz sa toho bojim...baby pisu ze maju depky,priberaju,boli ich hlava,kruti sa im hlava maju zmeny nalad a tak...naozaj to moze byt vsetko z toho??moze takto liek ovplyvnpvat?ja som bola vzdy vyrehotana usmievava optimisticka aj ked ma nieco trapilo ale mam to na haku milujem smiech ale bojim sa ze koli Chloe sa zmenim,nechcem mat depky a bohvieake nalady :-/..........a dokonca doktorka mi to chce skombinovat s Roaccutane pricom nechapem ja si nemyslim ze mam hrozne akne,niekedy som dokonca spokojna ze som schopna vyjst von aj bez mejkapu ale to malokedy,ale aj tak si myslim ze to nieje take hrozne,aj ked je pravda ze lokalna liecba mi uz take 2-3 roky nepomaha...v decembri mi brali krv aby vedeli ako som na tom s hormonami a vraj vysledky su dobre tak neviem preco mi teraz chcu davat hormonalnu antikoncepciu....myslite ze to mam brat,alebo ako?

jarkaaaaaaaa

je na tebe ci budes horm. antikoncepciu uzivat. vela zien ma pri uzivani velmi peknu plet, vela zenam odstranuje akne.. ale treba mat na vedomi, ze tieto lieky nebudes uzivat do konca zivota a po vysadeni hromon. antikonc. sa plet vrati do povodneho stavu, v mnohych pripadoch este do horsiehos tavu ako pred uzivanim.. je na tebe ci ju chces uzivat alebo nie