AKO PRESTAT FAJCIT

Príspevok v téme: AKO PRESTAT FAJCIT
liliz

cawte. mam problem ze newiem prestat fajcit. viem ze este niesom zavisla ale zacinam nou byt. fajcim len ked som niekde vonku a tak.doma ani nemam nutkanie si zafajcit. len problem je ten ze ked niekam pridem a fajci sa tam tak dostanem na to chut aj ja. poradte mi prosim ako s tym navzdy skoncovat. diky:)
---------------------------
Ako prestať fajčiť? (Skončite s fajčením) www.zdravie.sk

šťastná

Fajčili sme s manželom dlhé roky a dosť to šlo do peňazí. Keď sme v lete šli na dovolenku do zahraničia chcela som ísť pred tým kúpiť cigarety a zistila som, že pre nás oboch nás to vyjde na 2.000 sk, tak som si povedala dosť! Kúpila som pre nás náplaste Niqitin 1-2-3 a skúsili sme, či to pôjde a ono to šlo. Vo februári bude rok, čo nefajčíme a za ušetrené peniaze si môžeme dovoliť ďalšiu dovolenku. Vrelo odporúčam, ale treba k tomu aj vnútorné presvedčenie a pevnú vôlu.

majca301

čaute ludia ja som začala fajčitked som mala18rokov už niekolko krat som sa pokušala prestat ale marne no znovu sa pokušam a tešim sa sama zo seba lebo si viac verim že sa mi to podari držte mi palce

bezradna

Neviete ako mam presvedčiť rodičov aby prestali fajčiť?Fajčia už asi 30 rokov a su silný fajčiari.Vela penazi už do toho investovali a kvoli tomu si vela veci nemôžu dovoliť.Chcem im pomôcť bojim sa či sa im dačo nestane.Pomahaju žuvačky nikoret alebo naplasti?

solim

Je najvyssi cas s tym prestat. Ja mam na to takyto recept: Ist na dovolenku alebo kdekolvek, predtym zahodit vsetky cigarety. Zaoberat sa novymi podnetmi alebo cimkolvekinym a po navrate vydrzat! Po mesiaci ziskas odpor k fajceniu.