Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co mam robit, aby korektor nestiekol...?

Príspevok v téme: co mam robit, aby korektor nestiekol...?
alternan1986

Nooo, takze rano si nanesiem korekcnu tycinku na oblast pod oci, lebo mam priserne kruhy pod ocami, lenze pocas dna mi ten korektor akoby stecie do vrasok pod ocami, ktore vznikaju, ked sa usmejem alebo tak.. musim ho znova rozotriet odtial... ako tomu zabranit, aby toto robil? Pouzivam znacku S-HE, predtym dve ine, ale robil to kazdy korektor. skusala som radu - pred korektorom naniest make-up, puder... nic nepomohlo. Podobny problem mi robia aj ocne tiene - az tak, ze sa radsej uz nemalujem... :-/ Mam 24 rokov.

aluska

no ja neviem..ja cakam na nejaku radu ze mi niekto povie ktora baza je dobra:)
ja vlastne ani neviem ake znacky ich maju

alternan1986

Dermacol bazu... pre zaciatok som nemala cas inu znacku zhanat, tak ma prosim nezhreste, ak nie je prave naj... :) Vyskusam.

alternan1986

Dakujem za rady - dnes som si kupila bazu pod make up - planujem ju prvy raz vyskusat. Ako sa ma spravne pouzit? Staci tenka vrstva...? Rozotriet... a nechat vstrebat? Aby som sa malovala uz na suchu plet alebo mozem hned nanasat..? Resp. ako dlho pred nanesenim make upu / tienov treba naniest bazu? To som sa chcela spytat.:) Dakujeeem vopred.

papaja

urcite bazu pod ocne tiene,potom drzia ako pribite az do odmalovania,baza pod make up no ja osobne mam tiez mastnu plet a po par hodinach je i napriek baze make up rozteceny...mozno ti pomoze nejaky dobry puder

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co mam robit, aby korektor nestiekol...? - Fórum - ZDRAVIE.sk