Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zle hojenie

Keituskaaaa

thyyyy sak sa uvedomte Aj kebyze je tema vymyslena o com pochybujem lebo sama som mala problem s hojenim,tak Denz a m si vstupte troska do svedomia Denz ty este jaks taks sem tam flaknes dobru radu ale ten m no ty kks ze co?? kaaamo ty mas inaaac dost :) Zara ta zinkova mast je na to asi najlepsia,aj ja ju mam doma,drz sa

ojka

.....m ja som to čítala, názor som nezmenila....
zara na to hojenie rán bol už zinok spomenutý, ten sa "používa" asi najčastejšie, napr. Zinkosan (samizda,že sa to tak zve a je to aj na zápaly, exemy atd.)

zara

precitala som si o keloidnej jazve a asi to bude ono,skusim sa spytat este lekarky,lebo mi asi pred 5 rokmi brali znamienko a tiez mi dlho potom zostala ta jazva taka cervena az fialova a dost dlho trvalo kym to zostalo normalne

ojka

ja som to čítala, oči mi ešte slúžia, ale to že ťa/vás chce niekto vyprovokovať, to neznamená, že sa mu to nedá vysvetliť a oponovať aj slušne....bez nadávok, vulgarizmov a urážok.... a to platí pre všetkých všeobecne podľa mňa....
zara, keď sa ti tá rana až tak moc nepozdáva, tak nič nepokazíš tým, keď sa skočíš na to opýtať k lekárovi, alebo do lákarne pre lepšiu pomoc (:

123cab

:))))))))) ale som sa nasmiala
no vy ste obaja ale desne ubohi chudaci
a priiiiiserne sa nudite
ziadne IQ
a vobec? co vas dvoch po tom ci je tema vymyslena ci nie a preco vobec?
za co sa povazujete? a vybodkovany sa nam urazil? heheh

Denz

123cab- bud ty nechapes,alebo nechces chapat......
Dva mesiace je podla teba normalne?????
Sorry,ale si podla mna trpis zaostalostou .
Ten clovek sranduje a ty tomu veris.....hmmm.
Ak by bol na Mount Evereste......veril by som.

123cab

zara mozno to mas infikovane...
alebo skus zinkovu pastu-nie mast
alebo epigen spray je dobry, zalezi od toho ako to vyzera

a vy dvaja-DENZ a ten vybodkovany m sa musite desne nudit
je piatok vecer. co keby ste sa radsej stretli v krcme pri pive?-bolo by to plodnejsie pre vas dvoch a dali by ste aspon chvilu pokoj tu pritomnym normalnym ludom . to ani v telke vas nic nezaujalo? co tak dobra kniha, kvalitny spanok atd. vysedavanie za PC a cumenie na monitor denz neprospieva chrbtici

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zle hojenie - Fórum - ZDRAVIE.sk