pre prirodzeny vzhlad pleti

Príspevok v téme: pre prirodzeny vzhlad pleti
cajik

Ahojte :) Pokozku som si vyliecila, uz mi len ostali drobne farebne nerovnosti pleti pripadne nejake fliaciky po vyrazkach. Pouzivam korektor, v podstate na celu t-zonu kde som mala pred tym problemovu plet, ale uz ma to nebavi. Make up urcite nechcem. Parkrat som si zmiesala na ruke krem s korektorom a vyzeralo to potom na pleti lepsie, no ale komu sa s tym chce babrat kazdy den,ze :)
Tak ma napadlo, ze skusim nejaku inu alternativu, ale netusim aku. tonovaci krem ? nikdy som to nemala.. neviete mi nieco poradit, pripadne aj znacku a tak ?

cajik

tak mozno toto bude raz niekto citat... kupila som si Alverde creme makeup, ako som sa docitala tuto na fore tak to je fakt len farebny krem, najprv som bola v soku ze "ved to vobec nekryje", ale po chvily to nejak sadlo na plet a... vysledok je UZASNY. presne to, co som potrebovala. sice trochu zvlastne vonia, ale mne ta vona vobec nevadi, cena je ok, a vobec absolutne nevidno ze mam nieco na pleti, ale pekne mi ju to zjednoti. takze sa nemusim babrat s korektorom a dokonca takto ani nevidno ze nieco na pleti vobec mam, plus sa menej lesknem

cajik

poraaaadte nieco chcem ist zajtra nakupovat :) raz som tu nieco zhliadla o alverde make up ze je len jemne kryci ???

cajik

Diky cappy :) len ja vichy uz nechcem ani vidiet.. neviem nejak mam voci tej znacke uz averziu :)

neskusali ste niekto nejaky tonovaci krem alebo take nieco ?

cappy

tak ako ja to nedlicujem..lebo aj ked si len tvar vycistis s obycajnou vodou, tak som zistila ze to uplne staci...a to uz pouzivam dlhsie...a satci 2x po trochu ansypat do veka a je to super...ale stoji to asi 680 sk...alebo az 780?..skro tych 680..ale v kazdej lekarni ina cena...

cappy

ja som na tom podobne...tiez neznasam make upy...tie tekute..lebo odlicovat ich je pre mne hroza-des :D ...korektor sa mi vydzabe za mesiac..a je dost o nicom...takze ja pouzivam mineralny make up od Vichy, odtien 20-telovy...je perfektny v tom, ze necitis ze mas make up,a vecer staci si tvar nemusis vycistit odlicovacom, ale staci len nejaka cistiaca voda..som rada ze take vymysleli :) ..a este je super to, ze mne make up staci len na lica a trochu na bradu a nevidiet rozdiel, ked som si an celo nedala a na lica dala =)