Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

láska či vlastný život?

Príspevok v téme: láska či vlastný život?
baluu

Čo by ste volili vy-mať priateľa/ku alebo žiť vlastným životom?

Ja mám dievča ale niekedy cítim taký pocit prádznoty. Chcel by som sa venovať sebe,chodiť do školy,na brigádu povečeroch sa vŕtať vo svojom aute,cez víkendy ísť s kamošom do fitka. Mi to chýba. Teraz volný čas trávim z dievčaťom. Nemám čas na nič iné skoro.A ak sa niekedy čas nájde tak zase nie sú peniaze lebo skoro všetku míňam pre ňu. Neplatím len ja,i ona ale i tak za mesiaoc je to dosť. A Na to čo chcem mi nezostáva. Mám ju rád a nechcem byť bez nej. V mojom živote má pre mňa veľký význam no nie vždy sa cítim byť štastný. Myslíte že som nevyspelí na vzťah ešte?

prezývka :)

ja som s drahym 1x za 3 tyzdne, alebo 3x za jeden tyzden, stale to inak vyjde... najdlhsie sme bez seba tie 2-3 tyzdne, vacsinou 2.. proste stale je to inak, raz často, rez menej často...
ale tak či onak. je to laska, a pre tú sa to OPLATÍ.
len treba sa zamysliet, či rovkany podiel lasky dostava aj dava každý z vas.... vtedy sa to oplati..

oboje

Ahoj, raz do tydzna je O.K. Clovek si stihne pokukat filmy aj citat knizky. Mna to von nelaka, idem iba s nim alebo ked musim, tak do prace. To je asi tak vsetko. Som rada v bezpeci domova medzi 4 stenami a ked nemusim, tak nevytiahnem paty z domu.

leeerka

mne to pride tak, akoby si od nas cakal, ze ti napiseme, aby si to s nou skoncil, ze nema vyznam, ak ste spolu len raz do tyzdna .. ak mam pravdu povedat, aj mne by to bolo malo ..ale tak kazdy sme iny .... tazko sudit teba podla mna :-)) a ako uz pisali ostatni podo mnou, skus sa s nou o tom porozpravat a najdite nejaky kompromis, aj ked osobne si myslim, ze je sice pekne, ze mas vztah, ale nie si na neho este poriadne pripaveny ..v podstate ani nie pripaveny, ale "vybureny"...ty sa potrebujes este zabavat, chodit po vonku s kamosmi a tak ..a potom po par rokoch ked uz budes taky ustalenejsi mozes riesit vaznejsi vztah ...

soffa

ja si myslim,ze v tom clanku bolo viac negativ ako pozitiv.ze nemas cas na svoje hoby,priatelov,nemas peniaze.uz len to ze si zacal nad tym uvazovat sveci,ze si na vztah mlady...ak s niekym chodis nemal by si citit praznotu,ale ten dotycny by ti mal chybat uz len preto ze ste tak malo spolu.ale to je len moj nazor.....

jajka001_

ked ta to takto velmi trapi, tak sa s nou porozpravaj a rozdelte si inak ten cas, venuj sa aj sebe, aj jej, tak aby ste boli obaja rovnako spokojni. ak ste spolu dva dni v tyzdni, tak bud jeden den s nou, druhy chod s kamosmi alebo co by ta bavilo.

baluu

Ja chodím teraz na strednú.A chcem pokračovať aj na štúdiom na VŠ.Ale možno aj budem na opačnom konci slovenska.Neviem... Sme spolu len piatky a soboty. Niekedy v nedeľu alebo štvrtok. Sme spolu cca 4 hodiny počas týchto dní. A ide o to, že cez víkend by som mohol brigádovať ale som s ňou lebo inokedy to asi nejde. Ja by som tiež rád bol s ňou stále,len nejde to.To skôr z jej strany sú v tom zádrhele. A to málo čo sme spolu ma pripravuje aj o ostatné veci. Kedysi som skúšal robiť to všetko naraz ale doma som bol len čo som sa vyspal.Celý deň niekde preč a povečeroch sa učil. Nezvládal som to. Ja bývam na dedine ale študujem v meste X a ona býva v meste Y a kamoš býva na dediny Z. Tak len cestovanie veľa času zaberá. Keby bolo sme spolu každý deň bral by som to. Ale nie sme.Tak ani ten vzťah ma tak úplne nenapĺňa. Celý týžden sa teším na víkend,že budeme spolu a ak sa niečo stane čo to prekazí cítim sa dosť blbo. A keď to takto bolo viac krát veľmi mi začali chýbať tieto veci čo som spomínal.

miššška

ahoj...tak hned musim najprv reagovat na to co si napisal ze laska alebo vlastny zivot?laska ma byt sucastou tvojho zivota...
ale ok vratim sa k tomu co som chcela nap.ide o to ze nemozes to brat tak, ze uz ked mas dievca tak sa nemozes venovat veciam ktore ta bavia a ktore tuzis robit,porozpravajte sa spolu o tom...ved ty mozes ist kamosmi vonku alebo do fitka aj ked mas dievca...ako ked pises ze ju mas rad a ze ju nechces stratit tak skuste najst nejaky kompropis
vela štastia prajem :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

láska či vlastný život? - Fórum - ZDRAVIE.sk