Strach z prace.Sibe mi?

Príspevok v téme: Strach z prace.Sibe mi?
katheline

Mam pocit,ze mam fobiu z prace.Uz som doma rok,a presne mi to vyhovuje.Neznasam sa stykat s ludmi,riesit s nimi nieco,robit,pocuvat rozkazy sefa a ked mi pride navrh nejakej prace,okamzite ma zaleje pot a zacnu sa mi triast ruky.Viem ze dlho to tak nemoze ist,peniaze ma donutia ist,ale co ked ja dostavam zachvaty uzkosti az paniky len co si predstavim ze mam byt zatvorena 8hodin niekde s cudzimi ludmi a robit nieco co nenavidim!?Bola som 3 roky v zahranici a tam som si toho uzila dost.Uz viac nechcem,zo slova pracovat je mi DOSLOVNE na zvracanie,co mam robit?Myslite,ze to je uz na psychologa?

katheline

Denz jedine co tu v okoli ponukaju su 3 linkove vyroby alebo dve miesta kde chcu VS takze si nenavyberam...najhorsie je,ze ja nechcem brat lieky,chcem sa z toho dostat sama,ale ako...presne,ked budem musiet,tak pojdem,ale ci neodpadnem a neodvezie ma sanitka to uz neviem :-( proste,byvala som vesela,rada som aj chodila do prace,aj ludi som mala rada,ale odkedy som sa vratila z hnusneho zahranicia,radsej som doma a nekomunikujem s nikym koho nepoznam,nieto este pracovat s nejakymi idiotmi zasa...a to som sa tak tesila na novy zivot doma Naozaj tu nie je nik s podobnym problemom?

katheline

MATE presne na toto myslim uz davno... vsetky uspory zo zahranicia som minula na kupu nehnutelnosti s priatelom,a nemam teraz kapital...takze si musim na to nasetrit a zasa sme kde sme boli..mne v zivote nikto nikdy nic nedal,vsetko som si vydrela sama a prestavam mat na to silu a energiu :-( dokonca mam aj predpisane elenium od lekarky,proti uzkosti,len co ked v den nastupu do prace budem mat panicke ataky,to si rovno mozem hodit slucku,,,

Denz

tak si hladaj taku pracu,kde nebudes uzavreta......
a zbehni za psychologom v prvom rade.....zrejme mas depresiu a ani o nej nevies.

katheline

A za druhe,ja ziadnu rodinu nemam,mam len brata,ten ma 12 a babku,ktora zije u rodiny,s ktorou sa nerozpravame.A byt doma uz rok ma naozaj nebavi,venovala som sa svojim zalubam a vsetkemu,ale aj na dome ked je nieco treba spravit,tak treba peniaze,a kde inde ich zohnat ak nie pracou?No kradnut nemienim...ja sa snazim,ale asi mam v hlave nejaky blok :-(

jablko11

katheline, nie, nesibe ti :) fobie mozu mat ludia z cohokolvek...
kym nemusis, nepracuj, a ak budes uz musiet, tak budes musiet... mozes si vsak najst nejake mensie zlo... napr. pracu, kde nebudes musiet mat na ociach sefa a riesit problemy s ludmi. su aj take druhy prace, kde clovek travi dost casu sam..

katheline

Denz ty si asi iny pako... Akoze bez urazky ale pochybujem ze romovia maju uzkosti alebo panicke ataky U nich to nie je nahodou cista lenivost?Takze poprosim,uz sem neprispievaj.Potrebujem normalne poradit a nie zhodit.Dakujem.
Este som zabudla dopisat,ze si hladame pracu spolocne s priatelom,lebo si neviem predtavit fungovat bez neho,proste,keby som nemala ist s nim autom,alebo byt s nim v praci,mala by som obrovsky pocit neistoty,az strach...ale co ak on dostane pracu v nejakej firme a ja nie?napriklad ist sama do prace autobusom a byt tam s cudzimi cely cas,to vsetko mi nahana obrovsky strach :-(