Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zarosený mobil

sarita777

nevie mi niekto poradiť????

Do nového mobilu som si dávala kontakty a pridavala som si k nim aj fotky,nakoniec som si fotky vymazala a potom ked som si pustala pesničky mi vpozadi namiesto obrázku daneho albumu nabehla fotka spolužiačky, ktoru som si davala do kontaktu,nechápem ako sa tam dostala, nedavala som ju tam, lebo ani neviem či sa to da....

Denz

nika- ano,ale prvotna pricina tohto problemu pri prejazde studeneho do tepleho je kondenzat a ten moze sposobit skrat.

nikka1

denz, ale v servise by to posúdili ako oxidáciu, im je to jedno, či je to spôsobené počasím, alebo vlastným pričinením, oni to posúdia, že oxidácia, a my s tým nič nespravíme... :) ale to je jedno... :D

Denz

nikka- ee:)
vlhko sa dostane vsade ak ovsem nie je vodotesny:))
a mobil velmi nie:)
a nejedna sa o oxidaciu ale o kondenzat ,

zuzic

nemam rada nokie:P ale su to nezmary:))
aky kabel? jaaaj no mne dnes nic nedopina tak ak zas nieco nepochopim nevsimaj si to:) dnes som kvalitne vymleta...

nikka1

oxidácia proste... kryt bol zrejme uvoľnený a preto sa ti zarosil, čím vznikla oxidácia MT, ak je v záruke, tak ti ju už neuznajú

zuzic

aha vypalit:)
aky mas mobil?
v akych podmienkach? co to je?
hm...otec sa zaobera elektrinou brat tak isto a ja som z toho puk...

Denz

zuzik....ak je tam bateria....je stale pod prudom......a mozu vypalit suciastky tak ci tak:)
a ved nestresuj:))
ja som to este nikdy tak nerobil a zatial pohoda:)
len pisem,ze sa to moze stat a ak ho budes mat v zaruke.....uz ti nic nepomoze:))
mas to aj v podmienkach sa mi zda:)))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zarosený mobil - Fórum - ZDRAVIE.sk