Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky mejkap na mastnu plet?

Príspevok v téme: Aky mejkap na mastnu plet?
saša93

aky mejkap mam pouzivat ak mam mastnu,lesknucu sa a problematicku plet??? vyskusala som uz vela aknecolor,miss sporty,z oriflame a teraz pouzivam od biodermy tonovaci krem ale nic nepomaha ..ked si dam mejkap do dvoch hodin sa lesknem a mejkap sa akoby zlieval apotom mam flaky.. dufam ze mi niekto poradi.. pouzivam skinoren krem DAKUJEM

simka111

neviete mi poradit pre aky mejkap sa mam rozhodnut... Vichy normaderm teint alebo Clinique na akne... doteraz som bola rozhodnuta, že si kupim Vichy, lebo som ho našla v jednej lekárni len za 10 eur ale nemali moj odtien, preto som na pochybach či si mam kupiť vichy za 17 alebo už clinique ...

Misis

sestra ma mastnu plet a pouziva ten novy hit bb cream...ja nemam az taku mastnu samozrejme pouzivam aj kremy ab na mastnu plet a co sa tyka make-up tak som niekedy pouzivala klasicky miss sporty ale ostavala mi z neho fleky a teraz mam suchy make-up z DM a je dobry, pekne sa rozotrie a nelesknem sa

simka111

teraz sa mi pleť dosť zhoršila, preto potrebujem mejkap, ktorý mi pleť zakryje ale nezhorší stav, rozmýšľala som nad Vichy ale neviem či sa oplati dať toľke peniaze, aj affinitone vyzera dobre, ale neje na ten typ pleti...poradi mi niekto ????

Lymfav

Ja mam tiez mastnu plet, a ako mi bolo povedane, tak preto sa mi kazdy make up na tvari leskol, lebo obsahoval silikon a ten nikdy nevsiakol do pleti, ale zostaval len na povrchu pleti.Okrem toho mi upchal pory, takze preto.A to som dost vela penazi investovala do stale drahsich znaciek, lebo som si myslela ze je to v nekvalitnej make upe. Teraz mame annemarie borlind a konecne sa nemusim kazdu hodinu pudrovat alebo utierat so servitkou.

Lucy231

Ja mam dermablend a som s nim spokojna. A ak si par krat denne priložiš na tvar papierovu vreckovku neleskne sa

simka111

Ja som sa nakoniec rozhodla pre mejkap, ktorý som už mala... maybelline pure up, ma 50 % vody, rumanček a aloe... ľahko sa nanáša, na pleti vyzerá prirodzene a nestojí veľa :D

Takže som spokojná, ešte by som chcela vedieť či neviete aký je puder maybelline???? Je taky dobry ako napr. affinitone???

alfabeta

dobry je krem a podkladova baza na mastnu plet z aa kozmetiky. AA MATT EFEKT, aj mejkapy su rozdelene podla typov pleti, su fakt dobre.
oproti inym znackam myslim ze ceny v pohode. ale je dobre, ked pouzivas celu sadu z tej istej kozmetiky, aby bol ucinok taky aky ma byt.

jajka19

Ja mám teraz make-up od Burjois Paris - healthz mix serum a je to najúžsnejší make-up aký som kedy použila:) plus krásne vonia a pleť vyzerá napriek všetkému prirodzene ,nie ako maska.

simka111

Dnes som bola pozrieť na ten mejkap Clinique anti blemish solution a zdá sa mi na tu cenu dosť malý, možno je fakt dobrý ale bolo by lepšie keby boli vzorky, aby som ho vyskušala

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aky mejkap na mastnu plet? - Fórum - ZDRAVIE.sk