chce sa stat mnou?

Príspevok v téme: chce sa stat mnou?
millli

Pravdepodobne to nie je obrovsky problem, ale rada by som sa s nim zdoverila. Kamaratkam sa to sice nezda cudne, oni si myslia, ze ide len o nahodu, ale podla mna len nechcu, aby som sa s tym zatazovala.
Volakedy som si vzdy myslela, ze chlap vas necha iba kvoli mladsej. Jeden byvaly ma nechal kvoli starsej. Potom opustil ju, lebo zistil, ze je ako general v sukni a vsetko mu zakazuje. Vratil sa opat ku mne. Neskor sme sa vsak zas rozisli, vlastne viackrat, lebo ja som mu uz nedokazala doverovat. Predtym mi totiz klamal, ze ju ani nepozna, ale neskor pravda vysla najavo, aj sam musel priznat, ze ju vlastne pozna. Vedeli by ste podla tychto znakov urcit, ci nieco spolu mali?
Zo zaciatku ju tajil predo mnou. Ked som na to prisla, kto to je, vravel, ze ju nepozna, to sa priznal az neskor, aj to prislo az s okolnostami. Potom sa mi aj priznal, ze tamta zurila, ked sa rozpraval s inymi zenami a zakazovala mu to.
Na druhej strane, niekedy, ked potreboval nieco vybavit, poslal za nou mna, ked nemohol prist. Nebal sa, ze sa jej mozem opytat, co s nim mala? Vtedy sme totiz spolu prave chodili. Vdaka kamaratom sa mi aj podarilo naburat sa do jej aj jeho pokecu. Cakala som nieco horsie, ale spravy, co si poslali, boli podla mna dost nevinne, ako medzi kamosmi, aj zabavne, ale v ramci normy. Klopem trikrat na drevo pre istotu.
Tolko, aby ste mali predstavu, teraz nie je ani s nou, ani so mnou a ja by som uz chcela mat od toho pokoj. Teraz nieco o tom, ako sa sprava v poslednom case ona a co sa mne zda divne.
Vzdy, ked si prefarbim vlasy, o par dni alebo tyzdnov ju stretnem v meste s rovnakou farbou vlasov.
Mala som predtym na pokeci fotku. Pozerala som do objektivu, mala som vazny vyraz, zomknute pery vlasy vycesane dohora, zlte tricko a v ruke som drzala pero. Ona mala predtym inu fotku tam, ale teraz si tam dala skoro rovnaku, ona pozera do objektivu, ma vazny vyraz, zomknute pery, vycsane vlasy dohora a v ruke drzi nieco ako pero a ma oblecene tricko rovnakej farby.
Ak ju nahodou stretnem v obchode s oblecenim a vidi, co si kupujem, hned si ona ide kupit to iste.
Na pokeci mam aj fotky, ktore moze vidiet kazdy, su to fotky prirody a peknych veciciek. Ak nejaky den tam pridam nejake nove, ona v ten isty den tiez prida k svojim fotkam nejake nove, tiez ma album na fotky, ktore si moze hocikto prezriet.
Neviem, je to len nahoda alebo mi chce byt mnou alebo chce mi ukradnut zivot alebo musi mat idol, podla ktoreho by sa riadila, dakujem?

millli

Asi to bude len moj subjektivny pocit. Ale to by bola privelka nahoda s tym spravanim. Podla mna, keby som urobila nieco sokujuce, ostrihla sa dohola, isla na nakup v spodnej bielizni, ona spravi to iste. Chvilami mam pocit, ze sa z nej zblaznim, ze ma chce dostat do blazinca.