Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prihlaska na VS po maturite

za8icka

bibauska: akoze sorry ale dva roky zijem v zahranici a tu ked som sa hlasila na skolu, tak som zazila uplne iny system, tak preto som sa pytala, som si nebola jednoducho ista. Tu dostanes 9stranovu prihlasku kde sa ta pomaly spytaju aj na farbu oci ale ake znamky si mala na strednej ich nezaujima. A ked uz pises no coment tak sa toho aj drz a no coment.Na vyhody som ani nepomyslela...

karas: hlasim sa na UMB na FHV tlmocnictvo-prekladatelstvo

dobra vila:dakujem za trefne vysvetlenie:) si mi rovno odpovedala aj na moju dalsiu otazku z overovanim:)

dobra vila

bibauska, neviem, co prskas, ja po precitani prispevkov si vobec nemyslim, ze tym za8ibcka myslela na zvyhodnenie!! Keby nemala uvedene znamky, co myslis, akoby jej vyratali nejake + body za prospechy, popripade?! Rozpravas hluposti a necitas poriadne.

Ona sa pyta nieco uplne ine. Zabi8cka, znamky tam samozrejme byt musia, ale ja myslim, ze ich tam nemusis uvadzat do prihlasky a potvrdzovat v skole (to som si ista, potvrdzuju to tam iba stvrtaci, ktori este nemaju v rukach maturitne vysvedcko).
Ty to urobis takou formou, ze prilozis vysvedcenia zo 4 rokov + maturitne!! Overene u notarky, nezabudni!!
Ale ak myslis, vypis si do prihlasky aj znamky, vypocitaj si tam priemer a podobne, do skoly vsak urcite ist nemusis!
Ja viem, ze ked som si podavala ja (rok po strednej), tak do skoly som ist nemusela. Prikladala som overene kopie a ten priemer a znamky som tam mozno mala, ale samoska v prihlaske neoverene. Ale mne sa aj tak zda, ze strana so znamkami bola prazdna, hm, hm hm, ved som tam mala ine dokumenty, co tomu dosvedcovali :)

maji22

ja si myslim, ze znamky treba pisat na prihlasku len ak ich potvrdi skola, inak stacia overene kopie vsetkych vysvedceni, aj maturitneho, ci nie?

bibauska

no akoze sorry ale preco by si tam nemala pisat znamky si myslis,ze len zato,ze ides neskor po strednej na vysku by si mala byt zvyhodnena...no coment

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prihlaska na VS po maturite - Fórum - ZDRAVIE.sk