Holenie prosím poradte...

Príspevok v téme: Holenie prosím poradte...
kika2525

Ahojte ked sa oholím pekne do hladka je všetko ok v tej den na druhý deň uz mi vyrastajuú chlpky tak sa chcem znova oholiť ale už mi to podráždi pokožku a s priateľom sa chceme milovať a ja ju chcem mať hladkú lebo sa hanbím ale každý deň ju nemôžem mať hladkú možem si ju holiť tak raz za týždeň vtedy mi pokožku nepodráždi je to u každej tak? holím sa samozrejme tak že si dávam holiacu penu dakujem za rady

xD

fuha, no nechcela by som mamu, ktora by v15tich do mna pchala antikoncepciu..tomu hovorim STELESNENA ZODPOVEDNOST.. zatlieskajme takym rodicom

levicaaaaa

baba1994: ak niekto ovláda pravopis, tak nad ním nemusí rozmýšľať. rozmýšľať nad ním musí iba ten, čo ho neovláda...

baba1994

myslim ze musim este zasiahnut, aj ked som si povedala ze to uz nema vyznam. zasiahla by som aj skor, keby to na tomto fore nebolo vsetko take neprehladne.

dobra vila: ja som tento prispevok nezalozila, ale to je jedno. to s tym gymplom a jednotkami som podotkla len preto, ze mi tu niekto napisal, ze by som sa mala radsej venovat skole. nikde som nepovedala ze moja mama o nicom nevie, tak preco hovoris ze si protirecim? moja mama vie o vsetkom. nie je z toho prave nadsena a nezatlieskala mi za to. povedala, ze som mohla este pockat. ale nezbila ma, ako by ste to asi spravili svojim detom vy ostatni, lebo vie, ze s tym uz nic nespravi a vie ze je to moja vec a ponukla mi hned, ze pojde so mnou dat mi predpisat tabletky...

a k tomu pravopisu. nechapem, preco sa o tom hadate. myslim, ze ked niekto pise na toto forum, tak rozmysla o tom aky ma problem, a nie kam dat ake i a kde ma byt ciarka. na pravopise tu vobec nezalezi. keby som mala za kazdym rozmyslat kde dat ciarku, i ci y, t ci d, tak by som davno zabudla co som vlasne chcela napisat. to ze nepisem cistim pravopisom neznamena ze to neviem, iba si myslim, ze tu to nie je az take dolezite.

frena

no pome k teme..lebo seci tu riesia blbosti:D...inak..aj ja mam ten isty problem..najhorsie..je ze vzdy ked sa oholim a setko je hladke super...a ma dojst frajer...tak sa nic nestane..a prepadne ho to az ked..to zacne vyrastat..:D...a je to hrozne lebo zasa som sto rokov v kupelni...a neda sa to uz tak hladko oholit...on mi sice hovori ze to je jedno ze sa holit nemusim..ale uz z mojho estetickeho...dovodu chcem..a..urcite to picha jak hovado potom...skus.depilaciu..boli dost:D {prepac} ale ..vydrzi to fakt dlhsie

dobra vila

Presne tak. Tak to hovor uzivatelovi menom "luckaaaaa", ktora opravi ineho a ani nepochopila kontext vety, ze sa jedna o dve rozlicne slova - jedno s makkym a druhe s tvrdym y. Snad mam pravo ju vyviest z toho mylneho ponimania, ked dievca nevie ani spravne citat. Na gramatiku a svoju obhajobu si velmi potrpim, tot vsjo. Tak to uz aj vy zaveste na klinec, thx.

dobra vila

No a vy hovorite k veci? Ja som svoj prispevok napisal na obhajobu a co tie vase o gramatike? Off topic ako hrom :D.
Inac sme reagovali nie hlavnej zakladatelke, ale dalsiemu dievcatu, ktora tu polozila otazku - baba 1994. Staci citat :).

xD

ale holky no predsa sa tu nebudete hadat o gramatike na sexualnom fore xD... tu vam prisla 15tka plakat ze uz mala sex :D venujte sa teme :D xDale ako vidim uz aj ta co zalozila temu stratila zaujem :D

dobra vila

Luckaaaa, ja sa mam naucit vybrane slova??? TY SA NAUC CITAT!!! VED TY NECHAPES POTOM KONTEXT!! Citujem seba:

"A az budes o takych 10 rokov starsia, tak sa s tym urcite nikde nepys a uz vonkoncom"

NEPYS!!! Pysit sa!! A nie pisat! A pysit sa sa pise s ypsilonom. Ako ti do tejto vety islo slovo pisat?! Mudrana, bozeee, koncim!