Holenie prosím poradte...

Príspevok v téme: Holenie prosím poradte...
kika2525

Ahojte ked sa oholím pekne do hladka je všetko ok v tej den na druhý deň uz mi vyrastajuú chlpky tak sa chcem znova oholiť ale už mi to podráždi pokožku a s priateľom sa chceme milovať a ja ju chcem mať hladkú lebo sa hanbím ale každý deň ju nemôžem mať hladkú možem si ju holiť tak raz za týždeň vtedy mi pokožku nepodráždi je to u každej tak? holím sa samozrejme tak že si dávam holiacu penu dakujem za rady

janekMY33

ale to tak casto nehol preboha ved aj trosku chlpou nikoho este nezabilo.A nezabudaj ze kedisi maly zeny riadne baranice a nevadilo to nikomu

dobra vila

levicaaa, diky, verim v to, som o tom temer presvedcena :D. Ale vies co nechapem? Ze ked sa narodila v 94-tom tak ma podla vsetkeho iba 15 rokov (max 16, ale to by musela oslavit uz v januari a bez tak o panenstvo prisla skor, nie behom toho mesiaca - takze pred 16-tym vekom). Kde maju taketo deti rodicov? Sa o tie deti nestaraju, nesleduju kam chodia, s kym chodia? Pre nich je to ok, ze vo veku 15 rokov (aj skor) si tam dovlacia frajera, alebo ona chodi niekam mimo? Toto nepochopim, tu rodic pochybil a velmi!!

Jj, aj ked si myslim, ze by sme nemali hadzat vsetkych do jedneho vreca. Su aj mudre deti, aj ked mne je ozaj smutno z toho, co sa deje, uprimne. Budu to velmi lutovat, to je tutovka. Je to hanba a nie frajerina... casom pochopia.

levicaaaaa

dobra vila: no, istotu nemáš nikdy, že bude u tvojej dcéry víťaziť zdravý rozum, ale držím ti palce aby to tak bolo ;-))

ale veď nech si tá dnešná mládež len užíva sexu koľko chce. o pár rokov všetci do jedného prídu na to, aká to bola hlúposť...

dobra vila

Suhlasim s levicou. A v tomto pripade by si sa nemala hanbit iba za svoje predcasne sexualne skusenosti, ale aj za svoj pravopis. Venuj sa radsej skole!
Matka by bola iste na teba pysna :-/. Paneboze, nech ja nemam raz taketo problemy s dcerou, omg! Ale tak plati - aka matka, taka Katka, takze u mojej bude vitazit zdravy rozum a vychova, amen :D

baba1994

ten rok narodenia som sem dala preto lebo sa za to nehambim.. kolko mam rokov.. a myslim si ze to v kolkych kdo zacne so sexom je len jeho osobna vec.. nechapem aky s tym mate vsetci problem.. poznam vela dievcat ktore zacali ovela skor a vobec ich za to neosudzujem.. j to kazdeho osobna vec..

levicaaaaa

baba1994: to číslo "1994" je rok narodenia??? .

to je tak, začínate so sexom dobre že nie v 12tich a potom vás trápia takéto sprostosti...

baba1994

ja mam s tymto tiez poriadny problem.. zacervenam sa vzdycky a hladka pokozka mi vydrzi maximalne tak 10 hodin.. takze ked sa oholim rano a vecer hcem byt s chalanom tak mozem ist nanovo.. je to ozlomkrky.. nema niekdo nejaky dobry typ?

akinom007

ja sa holim nasucho pripadne Lactacyd gelom, po holeni si tam dam riadne vela detskeho pudru.. holim sa Wilkinsom ziletkami za 49sk a ziaden probelm nemam ani zacervenanie, ani pupaciky, uplne hladke

mjlr

Skus nejaku poriadnu ziletku, Gilette fusion alebo take nieco, viaccepielkove so zvlhcujucim a gelovym pasikom... kvalitnu penu a balzam po holeni...