Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mrly (hlisty) a chudi partnery

cappy

asi tu len napisal tak sprostu temu,aby zaujal :D ...a este k tomu do kategorie sexuologia...mozno sa dostane aj k tomu, ci nemoze prejst na nho hlista sexom :D

luciaaaaaaa

ja mam pocit ze obsah tejto temy vobec nieje skutocny a navyse ked uz , neviem co maju mrle spolocne so sexuologiou/sexom

n,..

počkať a to si sa im akože kukal do zadku? a nervový sestém aspon ako viem .. nič nemá s nervami ako keď je žena nervózna že nadava..... ale s nervami že hýbať rukou atd... teda možno sa mýlim

n,..

Túto celú temu nechápem.... však to je blbosť:D a nechápem ako môžu byť hned tvoje priateľky nakazené..a hned na chudosť to zvalovať a neni si ty nakazený?? lebo ono sa ti to môže stále vraciať keď sa poraidne nevyliečiš.. alebo nemáš psa? aj keď ho pohladkaš a potom si hned neumyješ ruky a niečo zješ ... tak sa ti to vajíčko hned dostane do tela... celé to nechápem:D

AdamKrt

No, tu nepomoze potom asi nic ine, nez partnerke vysvetlit, ze si mal v minulosti zlu skusenost a ze dbas na jej i svoje zdravie a tak by si rad, ked sa date obaja vysetrit, nech nedojde k nejakym zdravotnym komplikaciam.

filipina

Ja som si klikla, lebo som bola zvedavá, čo má ten názov znamenať...hádala som naprílad: Mŕtvi a chudí partneri....

mrlo

ADAMKRT
No ale su tie zeny chudi co maju pásomnicu v sebe a ze su nervozne, lebo ze aj nervovu sustavu napada. Tak co mi radis adam, mam vopred ist s buducou zenou na vysetrenie, nenecha ma hned,-(, tak po pol roku by som chcel ist, ale ci ju neurazim,-( ako by si to ty riesil. Pretoze ja som sa uz viac krat nakazil,a dlho mi to trvalo kym som sa z toho dostal,-(

AdamKrt

Aj obrazne je to zle prirovnanie. Hovori sa, ze ak niekto je chudy, ale vela je, ci nema PASOMNICU. Hlisty moze chytit napr. zo spinavych ruk, nieco zoberie zo zeme, kde by sa ich vajicka mohli dostat nejak na ruky a potom si to zaniest napr. do ust, ak si neumyva dobre ruky. Ci nejak podobne od infikovaneho cloveka.

Pre stihlost je kopec dovodov a mrle, hlisty - vsak medzi ne nepatria.

www.edusan.sk

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mrly (hlisty) a chudi partnery - Fórum - ZDRAVIE.sk