Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako to povedať plastickemu chirurgovi?

Príspevok v téme: Ako to povedať plastickemu chirurgovi?
Selise.

Ako mam povedať plastickemu chirurgovi aky mam problem po operácii alebo čo sa mi nepači tak aby sa nenahneval? Bola som na operácii nosa ale nie som spokojna a bojim sa ho :-( Hlavne jeho reakcie, lebo jemu sa pačil ako ho spravil. A pred operáciou mi povedal že veri, že budem spokojna ale ja nie som :-(. Tým, že povedal že veri že budem spokojna myslel aby som už nechodila za ním?

:-((((

ako dlho si po operacii?definitivny vysledok uvidis az za rok, nos opucha .vies,ziaden chirurg nepovie na svoje dielo,ze nie je dokonale,po druhe, asi sa bude branit reoperacii ktora by v takomto pripade mala byt do urciteho obdovia/neviem kolko pri nose/automaticky zdarma.ja by som mu povedala,ze som si predstavovala cosi ine.ja by som poukazala na to co sa mi nepaci.ved si za to vyvalila kopec penazi.vies co je tu tema esteitcka operacia nosa, ano nie??tam ti poradia,ale asi len zaregistr.mozu davat otazky.ale neodkladaj to,aby ti nevyprala doba pocas ktorej masnarok na zdarma reoperacii, tam ti kocky poradia,nie kazdemu vyjde opka na prvy krat aby bol spokojny!!

Selise.

kmaratka vravela že zo začiatku bol veľmi milý a aj ochotny odpovedať na všetky otazky, taky bol aj ku mne. Ale ak ona za nim prišla s tým čo sa jej nepačilo, tak bol úplne iný ani s nou skoro nekomunikoval ani sa neusmial ako keď spolu hovorili prvý krat. Opravu jej spravil ale aj tak to stale nema dobre. No a ja som zase čitala na nete same dobre ohlasy na neho ako su baby velmi spokojne s vysledkami... tak preto mu verím, ale neviem či to ma vyznam. Asi to bude fakt tým, že už nejde o peniaze a takto už nema inšpiraciu operovať.

zuzic

vies co ked bude reagovat urazene zvazila by som to lebo niektori ludia su taki vies ze ked sa ti nepaci neda si zalezat alebo tak nejak...vies ze potom neviem keby sa moc nastval...neviem ci vies odhadnut aj aky je clovek...no neviem ale ak by bol urazeny asi by som isla inde...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako to povedať plastickemu chirurgovi? - Fórum - ZDRAVIE.sk