Ako to povedať plastickemu chirurgovi?

Príspevok v téme: Ako to povedať plastickemu chirurgovi?
Selise.

Ako mam povedať plastickemu chirurgovi aky mam problem po operácii alebo čo sa mi nepači tak aby sa nenahneval? Bola som na operácii nosa ale nie som spokojna a bojim sa ho :-( Hlavne jeho reakcie, lebo jemu sa pačil ako ho spravil. A pred operáciou mi povedal že veri, že budem spokojna ale ja nie som :-(. Tým, že povedal že veri že budem spokojna myslel aby som už nechodila za ním?

Selise.

Možem isť inde, ale tento aspoň vie čo mi tam robil a tomu druhemu všetko vysvetlovať sa mi moc nechce. A aj platiť by som musela znova. Tuna sa to rata ako reoperácia a ta je zadarmo. No ale neviem teda čo spravím, lebo kamaratka bola u tohto čo ja par mesiacov predomnou a tiež chcela opraviť male nedostaky a ona potom keď ja už som bola operovana išla za nim a bol na nu dosť urazený. No nebol nadšený že sa jej niečo nepači. Tak s nou komunikoval ako s menejcenou alebo ako to nazvať, tak preto sa bojim. Asi pôjdem inde.

zuzic

neurob chybu co ja. ja som bola na operaci nosa ale kvoli funkcnemu problemu a najskor som povedala ze to neni lepsie tak to zoperoval znova. potom bol z toho taky stastny ze uz mi je lepsie ze som mu nemala srdce povedat ze je to stale zle:))) a tak je to zle az doteraz:) takze cupitaj tam a ked si neni spokojna daj to doporiadku. inac nemozes k inemu doktorovi?

Selise.

No nepači sa mi, že tam mam maly hrbolček ešte na chrupavke a asi sa mi aj zle zahojila podkožna jazva nad jednou nosnou dierkou. Su to len 2 mm detaily ale vidim ich a predstavovala som si to lepšie lebo viem, že sa to da spraviť aj lepšie ak si pozeram všelijake fotky pred a po na nete. A štve ma to že ja tam mam tie nedostaky. On to videl pri poslednej kontrole ako mi dal dolu dlahu, ale ani slovo mi nepovedal, že ak by sa to alebo ono neupravilo tak sa to môže poopravovať. A ja som si to všimla až doma všetko keď som sa lepšie pozrela do zrkadla, lebo tam som to nezbadala a bolo mi blbe sa tam pred nim veľmi očumovať :-)
A to už mam pol roka od operácie takže tvar mam už finalny :-(

bodynka

skus si najst tuto tu temu na plastiku nosa je tam kopa bab aj chlapov a oni sa stym tiez iste stretli tam ti poradia.

cajik

nie, to povedal preto, ze bol spokojny so svojou pracou a dufal ze tebe sa bude pacit tiez. nic viac, nic menej. podla mna ked nie si spokojna, mala by si ist za nim, a tak diplomaticky mu to povedat.. ze sa ti to paci ale stale to nie je ono, ze tomu nieco chyba, nevies sa s tym stotoznit lebo si si to predstavovala trosku inak.. take nieco by som povedala ja :)