Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liek na upokojenie pred odberom krvi,meranim tlaku atd u lekara.

jajkafr

Lucio
tak skús pred oberom krvi viac piť... také 2,5 litra vody aby si bol dostatočne zavodnený lebo potom je fakt bieda odobrať krv pacientovi aj ktorý sa nebojí

Lucio78

tak uz druhy krat mi nesla krv,bud strach,al.malo vody som vypil,asi strach. Az zo zily nad dlanou mi uz uspesne odobrala. Nechapem.

jajkafr

Lucio
nieje dobré tlmiť strach z lekára liekmi lebo niektoré lieky môžu ovplyvniť výsledky odberov krvi a tiež aj tlak môže byť napr. veľmi nízky ... skús sa o tomto strachu porozprávať s lekárom čo sa týka tlaku zaveď si denník do ktorého si budeš písať aký máš tlak... tlak si meraj ráno tesne po prebudení a večer snaž sa vždy v rovnakú hodinu a dodržiavaj zásady merania tlaku ako minimálne 10 minút byť v kľude, sedieť, nefajčiť a nepiť kávu a alkoholické nápoje snažiť sa byť v kľude a tiež si zmeraj tlak keď ti bude zle keď budeš cítiť že máš tlak vysoký a to si zapíš aj s poznámkou, no čo sa týka odberu krvi tak to budeš musieť vyriešiť nejak inak možno relaxačné cvičenia, nepozeraj keď ti sestrička odoberá krv, ale snaž sa rozprávať so sestričkou aby si nemyslel na odber... strach je normálny u každého

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Liek na upokojenie pred odberom krvi,meranim tlaku atd u lekara. - Fórum - ZDRAVIE.sk