Neustály problém s potením

Príspevok v téme: Neustály problém s potením
Mišel

Ahojte ľudia mám 14rokov.Môj problém je potenie pod pazuchami.Potím sa strašne,nemôžem nosiť moje obľúbené sivé tričká ani nič obťiahnuté je to hrozne ale hrozne nepríjemne,neprajem to nikomu dosť často si prajem byť tam suchá a nespotená ako niektorí no čo už:( Už ma to prestáva baviť neskutočne ma to rozčuľuje, a tak som sa rozhodla že si kúpim prípravok proti poteniu ale bohužiaľ neviem aké máte skúsenosti? čo je lepšie driclor alebo excipial deoforte? poradte lebo ja už naozaj nevládzem:( mimochodom také rady že antiperspiranty si nechajte pomôžu akurát tak že prekrijú pach potu ale stále sú tam veľké prepotené kruhy pod pazucho :(

dobrarada

Mišel, tento problém som riešila pred dvoma mesiacmi, už som bola chorá zo zničených tričiek a pulovrov , kde sa fľaky od potu nedali riadne oprať a miesta ostali vyžraté. Po surfovaní na nete som skúsila DRICLOR - je to malý zázrak. pOužila som ho od vtedy 2x. Prvýkrát , keď som ho použila tak prestalo to zúfalé potrenie , ako čarovným prútikom, po mesiaci som si natrela len preventívne. Všetko je OK, nech mi nikto nehovorí, že po dvoch razoch mi niečo chémia urobí..... Je to jeden fantastický prípravok. odporúčam skúsiť. Za tých pár euro Ti to stojí....

sun0808

aj ja som za ten SALVIOVY caj.
znama mala pod pazuchami velke mapy,a to ku mne presla len tri bloky.
zvlastne,ze s tym zacala mat problem po 90dnovke,kt.dodrzala sakra prisne.

krtko-lampa

Ziadnu chemiu nepouzivat to ti iba pomoze na chvilku a zase ti to pokazi dalsie veci.

Mas pokazeny organizmus ;) cistiace bylinkove caje ti odporucam aspon zo 5 si ich kup a stale si ich rob a pi ;) ... a potom ked budes mat tak v ludovom liecitelstve sa na to pouziva SALVIOVY CAJ ;) ...

Bylinky su mocna vec, skoda, ze si to vacsina ludi neuvedomuje ;) ...