Priatel mi hovori skaredo

Lea*

Ja som zila 9 rokov s takym muzom, co mi pomahal vo vsetkom, upratal, navaril, kym som prisla z roboty, chodili sme na dovolenky, vylety, obedy...
Boli sme spolu vsade, kde sa dalo, aj s jeho kamaratmi, kolegami,..doplnali sme sa navzajom...Bolo to vsetko krasne, ALE..! Nechcel deti, nechcel si zalozit rodinu..A premna bolo VELMI dolezite mat dieta a rodinu..Vzdy vravel, ze este pockajme..a pritom sme mali 3 izbovy byt komplet prerobeny, obidvaja velmi dobru a ohodnotenu pracu, spolu sme dokoncili univerzitu, proste nic nam nechybalo, okrem dietata a manzelstva. Trpela som koli tomu, bolo tazke rozhodnut sa , nechat ho, alebo vyckat. Presiel este jeden rok, mala som 33 on 40 r a na moje narodeniny som sa opytala, ci chce mat somnou dieta a povedal, ze pockajme. No ja som sa rozhodla necakat dalej. Na druhy den som sa odstahovala, nechala listocek na stole- uz som dalej nedokazala takto zit.
Ked ma vsetko prebolelo, nasla som si priatela, ktory si ma vazi, miluje ma nadovsetko, som v 5 mesiaci tehotenstva, tak isto mi pomaha s cim len moze...
A verte mi, tie, co nemaju odvahu ukoncit vztah, v ktorom neboli stastne, boli potlacane, aby nasli tu odvahu "vztah" skoncit, kym nie je neskoro.

akodal

Neskôr začne používať oveľa škaredšie slová... a už ti to nebude len vadiť, ale budeš sa cítiť zúfalá, nešťastná, cítiť sa neschopná a neskôr tomu začneš aj sama veriť. A potom odísť už bude oveľa oveľa ťažšie... Radšej z kratšej cesty... U nás slová vulgarizmov teraz vystriesdalo mrazivé ticho a achkanie takmer na všetko čo poviem... Je to hrozné... zlé...

akodal

Neskôr začne používať oveľa škaredšie slová... a už ti to nebude len vadiť, ale budeš sa cítiť zúfalá, nešťastná, cítiť sa neschopná a neskôr tomu začneš aj sama veriť. A potom odísť už bude oveľa oveľa ťažšie... Radšej z kratšej cesty... U nás slová vulgarizmov teraz vystriesdalo mrazivé ticho a achkanie takmer na všetko čo poviem... Je to hrozné... zlé...

sun0808

No ja neviem,ale na svoju polovicku by sme mali byt pysny,vazit si ju...a ty sa toho svojho mozes len hanbit.
Ja by som sa s nim rozisla,no a spominane uviedla ako dovod.

aluska

ked mas nejaku hrdost a cest tak nebudes chodit s takym clovekom..nechapem niektore zeny..od muza si nechaju uplne vsetko pretoze ho akoze lubia, on s nimi zameta jak s poslednou handrou a ony mu este vyznavaju lasku..tak to je sila

baby, uvedomte si ze takto zo eba robite menejcenne..neni sme tu len na to aby sme upratovali a varili

jaja:)

KOPNI HO DO GULI A POVEC:ak mas este gule nato povedat mi neico take skus...ak gule budu kopni ho este raz a postup opakuj dovtedy kym mu gule neodpadnu...