Priatel mi hovori skaredo

anuska33

poradim ti jedno-rozid sa s nim.Bude to boliet,ale ak sa zoberiete bude to horsie.Urcite sa najde taky ktoremu to nebude prekazat a budes stastna a povies si ze som urobila dobre.drz sa

soffa

preco si s takym clovekom ktory si ta nevie vazit?sa ti cudujem.nemas uctu sama k sebe?tak necakaj ze si ta budu vazit....

siisa 25

ja mam zasa komplex s akne,ale priatel mi nastastie preto nenadava,ale brat ked som bola mladsia mal non stop poznamky na moju plet,som z tej pleti strasne smutna mam pocit menejcennosti,aj spoluziacky v skole hovorili,ze som strasne pekna ale ta plet,nikdy si neodpustili tuto poznamku,niekto je tlsty a niekto virazkovy,zubaty,skaredy no clovek za to nemoze,posmievaju sa len neinteligentni a hlupi ludia,je to smutne,ale je to bohuzial tak

smutnammlj

mne hovoril 4 roky ze som tucna krava. vraj to je vtip. bolelo to. rozisla som sa s nim. a som rada. mal komplexy a takto ich len chcem posunut na mna... rada: rozid sa s nim. bude ti lepsie

prezývka :)

adušša - dakujem :)

ale je to tak.. nehovorim, ze je to vzdy take ruzove, ale 80% ano... ale o to sa musia zasluzit dvaja.. obaja musime davat aj brat... a nie, ako "smutny brav" len dava a dava a dava... a ten jej "super chlap" len bere a este jej za to aj vynada...

prezývka :)

"ale ten moj je vážne super chlap až na tie hádky, alebo ked niečo nie je podla jeho predstav, tak som hned neschopna, a nemožem ani dalej nič povedat, lebo už vyvolávam hádky... a už si vypočujem nadávky...

" - TAK CO JE NA NOM TEDA TAKE SUPER, ZE TI NEDOVOLI ANI SA VYJADRIT, ZE Z TEBA ROBI NESCHOPACKU A HLUPANU???? CO JE NA NOM TAKE UZASTNE?? NOSI TI ASPON RAZ ZA CAS KVIETOK ALEBO MALINKE DARCEKY (ASPON COKOLADU, KTORU ZBOZNUJES) ABY TA POTESIL A VYCARIL TI USMEV NA TVARI? CAKA TA Z PRACE, ABY TA ODVIEZOL? NAVARI TI? PRIPRAVUJE TI PREKVAPENIA? BERIE TA VON S JEHO PRIATELMI A VENUJE SA PRI TOM 100% AJ TEBE, NIE LEN PRIATELOM? CHODITE OBCAS SPOLU NA OBED, VECERU? CHODITE SPOLU NA VYLETY? VELA SA SPOLU SMEJETE? POZERA S TEBOU ROMANTICKU KOMEDIU A TY MU PLACES NA PLECI A ON TO CHAPE A USKRNA SA PRI TOM? OBIJME TA ALEBO POBOZKA, KED IDE HOCIKEDY OKOLO TEBA? JE ROMANTICKY V POSTELI? PRIPRAVUJE PRE TEBA ROMANTICKY VECER VO VANI, PRI SVIECKACH A PODOBNE??
POMAHA TI V DOMACNOSTI? (AJ KED LEN MINIMUM -SAM UMYJE RIAD, VYNESIE KOS, VYVESA SATY....atd atd atd)

ja som sice s mojim neni kazdy bozi den, ale ked spolu sme sprava sa presne tak, ako som vyssie napisala! a to je podla mna laska, prejavy lasky a skvely chlap...

Tak ak aspon polovicu z tohoto robi, tak je super... ale ak ta len uraza, osocuje, ponizuje a pretahuje, lebo si potrebuje vyprazdnit gule..... SORRY, ale potom si fakt hlupa, ze si s nim....

MOJ POHLAD NA VEC..