Priatel mi hovori skaredo

purblanka

presne tak,ak vie čo ťa rozčúli,bude ti to vraviet pri každej príležitosti,ked sa naštve.a možno aj horšie.

kvietok 12

urcite si ho neber za manzela,ked to raz zacal hovorit bude to stale,ved Ta psychicky znici,a neverim ze si zas taka tlsta aby Ti takto hovoril,a on ma tiez svoje nedostatky,co si mysli ze je pan dokonaly ak hej tak je smiesny,nehnevaj sa na mna ale pisem co si myslim

r-exona

ale ten moj je vážne super chlap až na tie hádky, alebo ked niečo nie je podla jeho predstav, tak som hned neschopna, a nemožem ani dalej nič povedat, lebo už vyvolávam hádky... a už si vypočujem nadávky...

krut.-jana

Aurčite si nehovor smutný brav. ale radšej len smutná a neskúr teda určite ešte dnes si to zmeň na: konečne šťastná.
Ja viem že aj ja mám nik blbí ale bola som krútička podla svojej chorobi tiež som to zmenila aby s tými čo si píšem vedeli že som to inak som jana. Tak sa drž prajem ti veľa sťastíčka v živote a konečne sa nedaj urážať, vyraz ho cez zavreté či otvorené dvere a je a uvidíš ako sa ti uľaví....

krut.-jana

Určite sa sním rozíď, čo si chceš skaziť celý život a nechať sa psychicky utýrať a ochorieť s toho a nebodaj aj zošalieť, ten kto miluje sa správa inak, a nezáleží mu na kilách a zovňajšku ale na srdiečku to je hlavné takého hladaj a na tohto určite a veľmi rýchlo zabudni !!!!!Prepáč za úprimnosť ale je to tak.

adušša

ach ja to nechápem,ja toto jednoducho nachápem...ako si to môžu tie mladé baby nechať?teraz jej škaredo nadáva,ona mu to odpúšťa,neskôr ju nabúcha,vezmú sa a za rok ju bude už aj mlátiť,psychicky týrať,možno aj fyzičky...a ona ešte napíše,že ale inak je úplne skvelý,super,milý.........ježiš mne idú normálne zimomriavky po tele,ja by som to nezniesla a takého chmula vykopla cez zatvorené dvere ľudia.....

shakti1

On ťa neľúbi. keď chlap ľúbi ženu a niečo mu na nej vadí, povie jej to normálne. ak máš problém s postavou skús cvičiť, delená strava. v každom prípade by som si od neho dala odstup a venovala sa len sebe, aby si ma začal vážiť, a rozmyslel si, či ma bude úrážať. ak mu varíš, tak s tým prestaň, lebo ty meníš stravovanie a kľudne sa mu smej do ksichtu. toto by mohlo zabrať, ale podľa mňa tam už nie je láska a vadíš, možno aj niekoho má vo výhľade a chce aby si to rozsekla.... držím ti palce

julia 2

Tak to je vcelku jednoduché,nastav mu zrkadlo.Pekne na verejnosti ako on Tebe,tak ty jemu.Určite poznáš,čo jemu vadí,tak udri tam.Nevinne a akože nechtiac.Mala som takú prestrelku s manželom,vždy medzi známymi vykladal vtipy dehonestujuce o ženách,dosť ma to ponižovalo,tak som si pripravila zbierku vtipov o mužoch a v rámci zábavy som prispela.Bola z toho veľká sranda v spoločnosti,jediný kto sa nebavil,bol môj muž.A ver mi,nechce si to zopakovať,mám odvtedy pokoj.