Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je mozne najst pracu na Slovensku pre cudzinca?

prezývka :)

katheline - neukoncuj jeho karieru pred jej zacatim :) nie kazdemu cloveku prekaza piercingovy face :) skusaj kade-tade.. určite niečo najdete..
a nie nie.. nie je to len BA.. ja pracujem v Leviciach...

kto hlada, najde.. len traba chciet a treba viediet, ako sa predat...

VELA STASTIA !

katheline

Hm tak ja mu napisem zivotopis a dam mu ho na profesiu,ale ide o to,ze on sa nehodi na ine pozicie kvoli tomu ako vyzera Poznate to,pierciny a tetovanie,tak jedine niekde nieco vyrabat alebo do kuchyne ale aby sa tam hlavne hovorilo po anglicky lebo by bol chudak strateny.PREZYVKA kde pracujes ty?Inak taketo prace asi jedine v BA sa daju zohnat vsak...take ze ZA alebo POPRAD asi moze zabudnut?:(

prezývka :)

prečo by to mal byt problém, že nevie po slovensky?
ja som slovenka a pracujem vo firme, kde sa slovencina pouziva asi iba na obede, ked sa stretneme slovaci.....

zavisi od schopnosti, znalosti a praxe... a v zahraničnej firme, teda u zahraničneho zamestnavatela sa uchyti určite....

skor by som povedala, ze vela ludi riesi na slovensku to, ze nevie ziadny cudzi jazyk....

dobra vila

Presne to som chcela navrhnut, co darika. Je tu spusta zahranicnych firiem a ti vyzaduju plynost anglictiny (po slovensky ani nemusis vediet, heh). Ale nebolo by na skodu, keby bol v tom aj zapraxovany, alebo aspon vyuceny, co sa skoly tyka.
Alebo mu nacap zivotopis na profesiu.sk, mozno sa mu postasti.

cajik

hmm.. skuste rozposlat zivotopisy do nejakych vacsich restauracii (trebars v BA)? pripadne sa popytat v nejakej pracovnej agenture

katheline

No vyuceny je kuchar,ale teraz pracuje normalne ako robotnik vo vyrobe,takze ziadny manazer alebo kancelaria nehrozi

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je mozne najst pracu na Slovensku pre cudzinca? - Fórum - ZDRAVIE.sk