Prekonavam sa aby som sa prinutil.

Príspevok v téme: Prekonavam sa aby som sa prinutil.
janes1507

Zdravim ludkovia :).
Ako som uz cital kopu volani z dusi tu na zdravie.sk, tak ani ja niesom clovek ktory je bez problemu.
Takze od zaciatku.
Mam 19 rokov a studujem na Waleskej umeleckej univerzite vo Wrexhame prvy level. Som tu v UK zhruba od zaciatku jula minuleho roku. Mam niekedy strasne ukrutny problem sa sustredit a prinutit sa, niekedy som zobral ceruzku do ruky a kreslil som. Teraz je to tahsie. Zoberiem ceruzku do ruky a hodinu necinne sedim a rozmyslam nad uplne niecim inym a ked nerozmyslam nad niecim inym tak proste neviem ako zacat. Mam kopu inspiracii ale neviem ich realizovat. Moze to byt dosledkom traumy z dedstva?? Mam taky pocit ze ano len si niesom v tom velmi isty.

jajka001_

skôr si myslím ze sa bojíš neuspechu a zlyhania
drzim ti palce, ked si taky sikovny, ze si sa dostal az tam, urcite máš na to

janes1507

ja ako clovek som sa uz nejako s tym pomeral a nerozmyslam nejako uz nad tym len tento pocit uzkosti ma priviedlo si to mysliet ze to je koli tomu no ale dakujem jajka001_ urcite sa o to posnazim,,,aj tebe dakujem Denz tak to v zivote chodi treba ist dalej...nebyt ten pocit uzkosti..ale siahol som po nejakej literature od paula mckenna okamzite sebavedomie...len si niesom moc isty o tej knihe...ale dakujem este raz