Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pretrvavajuce bolesti ruk

Príspevok v téme: Pretrvavajuce bolesti ruk
Megi7

Dobry den,
uz dlhsiu dobu asi mesiac a pol ma trapia mierne bolesti ruk. Bud ma pobolievaju klbiky, alebo citim bolest uprostred ruky, konkretne tam kde je dlan a aj s opacnej strany. Obcas si davam na to brezovy caj, ale bolesti mavam stale. Raz ich nemam, potom sa objavia. Je to take skor nahodne, ale su tu.
Lekarka mi tvrdila, ze vyzeram byt zdrava. Nakoniec, ked uz som tam bola este raz u nej, mi zobrala aspon krv na vysetrenie, vysledky este zatial nemam. Ak by to bola reuma, moze sa to zistit vobec z krvi? (Samozrejme, ale pevne verim, ze nie je.) Da sa to nejako liecit? Neni to sice hrozna bolest, ale je to otravne. Co by mohlo byt za tym? Predom dakujem za odpovede.

hejka

Odporucam soli, bahno a krem na ruky a nechty od drnona-arche z Mrtveho mora vysoka vstrebatelnost od 75- 98%. Viac na mailik.

danica1

Megi, ako si dopada? Mám tiež ten problém ale mám Raynauld syndróm a na reumatológiu som zatiaľ len objednaná. Frederik môžem tie ruky cítiť aj keď zrovna nemám zbelenie prsta? Ten mi zbelie len v zimea len jeden a nepravidelne. Bola som na cievnma je to o.k. ale som po liečbe Hodkgkin lymfóm a čo poznám pacientky po iečbe HL cez internet tak viaceré majú Raynauld po chemoterapii. Ďakujem za odpoveď. Dana

frederic

Z krvi sa dá zistiť reuma, avšak potom sa ešte k tomu robia ďalšie testy. Mohli by ste mať aj Raynaud syndróm, tak sa pýtajte na vyšetrenie Pletyzmografia (robí sa to na pracovnom lekárstve).

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pretrvavajuce bolesti ruk - Fórum - ZDRAVIE.sk