Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

artroza

zuzipuzi

ak má silné bolesti, predávajú v lekárni sprej od bolesti, ktorý veľmi dobre pomáha. ak potrebuješ vedieť presný názov, kontaktuj ma na moju adresu. ja mám odskúšaný nielen tento, ale aj iný. masírovanie by som veľmi nedoporučovala (ale to je môj osobný názor-zbytočné dráždenie)

tara11

a neubližuje sa stým ešte viac kostiam,ked si ich natierala veralom a lekár jej to zakázal? ale dakujem za radu Ivka1 ,medveddd

Ivka 1

Bolave nohy je velmi dobre masirovat hrejivym kremom z aloe a uzivat vyvazenu zmes mineralov a stopovych prvkov v organickej podobe a chelatovej forme.Ta je pre ludsky organizmus stravitelnejsia a lahsie sa vstrebava. Hlavne kombinaciu vapnik,fosfor,horcik a molybden.Babicka ma pravdepodobne aj osteoporozu a z tej tiez velmi bolia nohy.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.