Cipky Polygynax

Blondula

ja som to tusim tiez brala,ale niekde v strede tehotenstva.mala som vkuse kvasinky a lekarka mi potom uz nic nedavala s tym,ze pocas tehotenstva je to normalne.nemala som ziadne svrbenie,palenie,takze mi potom nic nedavala...vravim,pokym ti to lekar predpisal,tak by to malo byt v poriadku... :D

Blondula

palmera...ak ti to lekar predpisal,tak asi vie co robi.tieto cipky sa vkladaku do posvy a nejedia sa,takze uskodit by nemali.akurat pozor pri zavadzani ked uz mas pred porodom...inak zaujimave,ze pred porodom si mas davat tieto cipky...

palmera

Ja by som sa chcela opytať či čipky POLYGANYX MôžU NEJAKO UšKODIť MôJMU BABETKU tyžden pred pôrodom a či nebudu mať nejaky nežiaduci vpliv na moje kojenie

...

doktor mi predpisal polygynax, pretoze mam zapal v posve a nejake bakterie a ked sme s priatelom mali predtym pohlavny styk, ale s kondomom tak nieje mozne ze sa to na neho prenieslo ci?

macka26

sisska

podla toho na co si tie cipky dostala, ja som ich dostala na krvacajuci krcok a ten manzel dostat nemohol :D

ale ked to mas kvoli mikoze alebo nejakemu vytoku, tak moze byt nosic

ssssisa

aka ja pravdepodobnost ze dostal nieco odo mna aj priatel ked pred pouzivanim tych tabliet do posvy sme mali sex...

a este je mozne ze kvoli tym tabletom mi meska mendzes?