Cipky Polygynax

baba1994

okej okej.. ja urcite neplanujem sexovat pri liecbe.. nepotrebujem aby sa to prenieslo na partnera a samozrejme ze sa chcem poriadne vyliecit.. len som sa pytala ze kolko mam cakat po dolieceni aby to bolo bezpecne..

akinom007

baby na toto treba dat pozor PRI KAZDYCH JEDNYCH CIPKOCH. treba pockat kym uplne vytecie posledny cipok cca 2-3 dni. A inak taketo veci by si ani riesit nemala lebo ked mas nejaky zapal alebo mykozu a chces sa poriadne vyliecit nemala by si sexovat az do vyuzivania cipkov!

baba1994

no tak urcite som potom planovala pockat.. len neviem ci dva dni nebude malo.. ja by som pre istotu pockala aj tyzden.. :D aby som mala pokojnu hlavu potom...

achjo

Presne tieto cipky som si prave dnes doniesla z lekarne...a veru toto som si ani nevsimla,ze to sposobuju,ale kazdopadne mat sex s priatelom pocas liecby nebudeme a ani som ho neplanovala....ved nebudem riskovat ze nakazim aj priatela, ked je to infekcne ochorenie v mojom pripade.....
ale kto vie hadam 2dni by sa oplatilo radsej pockat, kym sa to vsetko vstreba a vytecie...lepsie ako ostat tehotna ;-)
Joooj uz teraz mam chut na sex :-((((